0

On jest bardzo,podobny do Suareza

0

Nie chcemy posranegoooooooooooo GARAYA

0

Madritista ty palo idz stad,wypie

0

Selgarf ma racje, a wogole to dobrze ze na 2 lata i zobaczymy jak sie sprawdzi to bierzemy za 6 mln. Jak nie to nie bierzemy ja osobiscie to chcialbym zeby sie sprawdzil, w Boca to slabo 15 meczy i 2 gole, ale zobaczymy moze mu nie dali szansy albo duzo wnosil do gry druzyny i go barca wziela, ale tez w mlodziezowych reprezebtacjach dobrze vral. Ale w Argentynie jest kolejny mlody, swietny pilkarz, perelka graa w River Plate i nazywa sie Lucas Ocampos.








0

Nielatwo jest byc pilkarzem a zwlaszcza w trakcie sezonu z dala od rodziny ciagle wyjazdy treningi

0

0

0

Chcialbym w przyszlym sezonie w barcy byl Neymar

0

Cracker i lukasoon powiedzieli wszystko co chcialem powiedziec brawa dla nich za dobre komentarze!!!! Brawooooooo!!!!!!

0

A ja bym za niego tyle dal tylko zeby miec kase trzeba sprzedac afellaya martinez jest swietny, mlody, i idealnie pasowalby do barcelony. Miejmy nadzieje zeby do nas dolaczyl

0

No i co z tego ze jest wart 22 mln. Skoro w klauzuli odejscia ma 40 i athletic nie chce mniej kasy za niego niz 40 mln. Euro i koniec

0

Brazylia faworytem

0

No wlasnie Brazylia faworytem

0

Wiem ze fifa jest fajna majlepsza o pilce noznej

0

W sumie agger nie jest zly tylko ze o wiele starszy od martineza wolalbym sprzedac afellaya za conajmiej 10 mln. Euro i kupic Martineza ktory jeszcze sie bedzie rozwojal

0

Afellay musi odejsc bo nie mamy kady a wogole to mamy cuence a tello jezt gorzsy od cuenci mozna tez wypozyczyc na sezon tello bo tello w najwazniejszych meczach tez psuje cala gre dla mnie podstawa to villa,messi,alexis trzeba sprzedac afellaya bo robi sie tloczno

0

Sprzedajmy go bo nie,mamy kasy na Martineza lub Aggera ale za conajmniej 10 mln. Euro do Interu bo mam takie przeczucia ze ten sezon dla Interu bedzie bdb. Zamknijcie sie juz z tym jto asystowal przy bramce messiego bo mnie to nie obchodzi afellay na euro nic nie pikazal a wogole to mamy genialnego cuence ktory bedzie gwiazda. Afellay u nas i tak by sobie nie pogral cos mysle ze to bedzie zly sezon dla arsenalu

0

Sprzedajmy go bo nie,mamy kasy na Martineza lub Aggera ale za conajmniej 10 mln. Euro do Interu bo mam takie przeczucia ze ten sezon dla Interu bedzie bdb. Zamknijcie sie juz z tym jto asystowal przy bramce messiego bo mnie to gowno obchodzi afellay na euro nic nie pikazal a wogole to mamy genialnego cuence ktory bedzie gwiazda. Afellay u nas i tak by sobie nie pogral cos mysle ze to bedzie zly sezon dla arsenalu

0

Przepraszam Tito bedzie

0

Pinto nie bedzie ubrany w garnitur podczas meczy fajne garnitury sa a wogole to teraz nie na temat ale nie kupujcie fify 11,12,13,itd. z programem origin bo potem ciagle cos sie psuje mi sie juz calkiem zepsula i nie mam juz fify a mam dobry komp

0

2 paszteciki skomentowaly visca el barca, ole

0

Awiiiiiii

0

Brazylia wygra wystarzczy ze przeczytakiscie moj komentarz nizej a mam w sumie razem z tym komentarzem 3 komentarze

0

No wlasnie od kiedy powtarzam Brazylia wygra

0

Hej redakcjo chce byc dziennikarzem pilkatskim albo komentatorem jestem niezly.

0

0

Wedlug mnie wygra Brazylia: Neymar, Pato, Marcelo, T.Silva,Damiao, Oscar, Ganso, Lucas Moura, To tylko niektorzy z zawodnikow ktirzy pojada na igrzyska no i wszystko jasne no i malo bym zapmnial Hulk.

0

Komentujcie,komentujcie nie krepujcie sie paszteciki

0

Tak na niby ze jestem mascherano i uczestnucze w tej konferencji po oierwsze kiedy nadarza sie szansa to musisz ja wykorzystac a nie tak jaj afellay. Po drugiebrawo dla pepa ze zrobil z masche SO bo mamy ich malo ale kto bedzie gral w podstawie czy puyol czy masche ja nie mam pojecia ale to problem tito. Po trecie zlota pilka 1. Messi 2. C.Ronaldo smialo stwierdze 3. Xavi/Iniesta/Casillas. Ronaldo jest swietbym pilkarzem to ze swietnie gra,w pilke ma fajny fryz,klate,kaloryfer. Jest sexy and i know it. To nie znaczy ze macie go berac . Po czwarte bardzo trudno bedzie w tym sezonie i oby villa gral jak w sezonie 2010/2011

0

Zgadzam sie ze slowami v3go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?