O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 146
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A co z ocenami za mecz z Almeria? Były już podane czy może ja przegapiłem ten moment?

0

Jestem na tak, uważam iż należy jeszcze zwężyć kadrę FCB z 19 na 18, po co nam tylu zbędnych zawodników którzy grzeją tylko ławkę. I najlepiej będzie jak puścimy go w promocyjnej cenie za np. 2mln euro tak jak Ibre, Chygrynskiego i paru innych :)

0

Papcio Wenger znalazł kolejny obiekt do westchnień ;) to będzie jego kolejny wychowanek.

0

Powinni przedłużyć umowę z UNICEF-em ale logo z koszulek powinno zniknąć.

0

David Villa doznał kontuzji w końcowych minutach wczorajszego meczu el. ME ze Szkocją. Napastnik Barcelony urazu nabawił się w jednej z ostatnich akcji meczu, o czym poinformował lekarz reprezentacji, Óscar Celada.

Zobacz wszystkie

0

Patriota czyli według Ciebie każdy kto lubi E2 i podoba mu się styl w jakim gra jest nienormalny bądź w ogóle pewnie nie jest kibicem Barcy. Ładny wyznacznik.

0

Irytuje mnie już E2, znowu pokazuje charakterek. Z dnia na dzień traci w moich oczach. Czas gra niestety ale na jego korzyść.

A co do meczu to cała reprezentacji Hiszpania dała du... Gdyby wykorzystywali okazje których mieli XX mecz inaczej by wyglądał. Owszem Ramos dał ciała i to na całej linii, ale ta bramka na 0.2 i tak nic nie zmieniła gdyż Hiszpanie nie strzelili NIC .

0

"Przez to co Samuela dał klubowi (...)"

Nie powinno być Samuel?

0

Benzema w obecnym sezonie na 20 meczy strzelił 10 bramek. To mało. Za tą kase już lepiej jakby kupili Ville bądź Aguero. 40mln + Abidal który wart jest 18mln to stanowczo za dużo.

0

Kaka, Fabiano, Robinho kompletnie niewidoczni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?