0

@tbas tak wykombinują że klub wykupi szejk albo inny Abramowicz i tyle będzie z tego.

1

Messi jak papież z okna macha na ciemny lud

12

@VenoM Przecież Barcelona to lewicowy jak nie skrajnie lewicowy klub "Ziobro" zaskoczenia.

1

hehe nara frajerzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?