0

Jeżeli stwierdził,że odchodzi,a Atletico to potwierdza, tzn,że jest dogadany z klubem, który zapłaci 120 mln klauzuli, a to oznacza, że idzie do nas

1

Bo miala inieste, xaviego, i alvesa w prime? A jakiego kreatora gry ma Valverde? Oczywiscie poza messim?

0

Czyżby jednak forma była szykowana na okolice kwietnia,a pan "wuefista" potrafił ogarnąć dołek z kompletem punktów panowie "znafcy" z forum??

0

Jak to, przeciez mamy dream team, ktory ten trenerzyna marnuje....

3

Pytanie do wszystkich krytykantów Valverde, podajcie nazwisko trenera, ktorego druzyna gra pieknie dla oka i jednoczesnie gra na wszystkich frontach majac duza i spokojna przewage w lidze

1

Świetny trener, dobra wiadomość

0

Nie wiedzialem, ze tak to wyglada, wiec w sumie zmiana glupia

0

Czy tylko mi sie tak wydaje,czy moze Ev przewiduje, ze za pierwszy mecz moze byc walkower i dlatego przy 3 -0 wstawia Suareza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?