Jaro1279
Dołączył/a: listopad 2010
Zabłocie
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dla zainteresowanych to można się spodziewać niedługo nowych odcinków Kapitana Bomby :D
0
Trollujesz czy serio w to wierzysz?xD
8
Dlaczego Segura ma w ogóle jakikolwiek wplyw na wybór transferów? Przecież to Valverde trenuje nie on.
0
A nie zrozumiałem zartu :P
2
Raczej nie ma mają w torbie rezonansu czy innych urzadzeń :)
0
Masz stare info już nie zostaje
0
Jaka to jest komedia z tym Antkiem xD Ktoś coś napisze to druga Gazeta zaprzecza za godzinę:D
0
To postaw dom u Buka kurs ze przyjdzie do Barcelony tylko jakies 1.30? Śmiało możesz się dorobić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jeśli typek ma szacunek do swoich "PRZYJACIÓŁ" o ile to cos dla niego znaczy to ze względu na Messiego tego nie zrobi:P Ja bym mu ręki po czymś takim nie podał więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widzę konkretne pieniążki musza być w grze skoro tak wam dobrze idzie :P
7
€€€€€€€€€€€€€€ :)
0
Kurs na Thiago?
0
Prawda jest taka, że 1 Lipca ogłoszą go w Barcelonie:P Teraz gazety klepią gruby hajs na tym temacie a jeszcze 3miesiące temu było pewne, że przyjdzie nawet ta zostawiona 7?
7
I co jego Matka pójdzie grać do Liverpoolu czy co? :P
0
Jak wiarygodne info o grizamnie?
0
Zaczyna się xD codziennie na LR grizman ficziado potem jednak nie bo się rozmyślił i to samo z będzie z thiago
0
Skąd wy bierzecie te info o Thiago? :P żadna gazeta nawet o tym słowa nie napisała
0
Racja nie doczytałem sorka :)
1
Zagrał tyle samo co Gomes
0
Ja to tylko licze żeby oni tego Dembele na Rabiota nie wymienili :)
2
Serial genialny w każdym aspekcie
0
Kurs na senegal 3.39 nic tylko stawiać domy :D
17
Nie oglądaj tego idioty będziesz zdrowszy
0
Przeca 3 świnie złożył w ofierze to się nie liczy :)
0
Mam takie same profilowe na fejsie/insta i zawsze mam lekki zawał jak coś piszesz bo myśle ze to ja :D
0
Jestem przy 5 odcinku i mam ochotę sobie zmiażdżyć oczy :p jak 1 sezon był dla mnie dobry ze względu na te nutkę tajemnicy tak sezon 2 flaki z olejem
0
Przeca przeprosił :p
0
Są ważniejsze rzeczy niż żona :D np Messi :D