O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No coz ten mecz wyglądał podobnie jak pierwszy czyli Barca posiadała piłke ale biła głową w Mur - i tu nalezy przyznac racje tym co mowią " Jose Mourinho" ze Chelsea to najmocniejszcy Fizycznie zespoł. Barca byla bezradna wobec siły obronców chelsea ,ale dysponując wybitnymi piłkarzami wykorzystała raz daną jej szanse.

Napewno nie mozna zapomniec o tym ze Chelsea tez zasłuzyła na finał - fakt ,faktem sedzia nie widział karnego , ale tez czy Abidal zasłuzył na czerwoną kartke??!! po drugie Hiddink chyba za bardzo dał sie poniesc swojej taktyce ,bo przy stanie 1-0 dla Cheslea i czerwonje kartce dla gracza Barcy -powinien nas dobic!!! bo wyraznie bylo widac ze barca sie odkryła, a on nie stosował dalej tą taktyke co wczesniej - i tu chyba trzeba szukac przyczyny tego ze Chelsea nie zagra w finale!!

Zobacz wszystkie

0

No coz ten mecz wyglądał podobnie jak pierwszy czyli Barca posiadała piłke ale biła głową w Mur - i tu nalezy przyznac racje tym co mowią " Jose Mourinho" ze Chelsea to najmocniejszcy Fizycznie zespoł. Barca byla bezradna wobec siły obronców chelsea ,ale dysponując wybitnymi piłkarzami wykorzystała raz daną jej szanse.

Napewno nie mozna zapomniec o tym ze Chelsea tez zasłuzyła na finał - fakt ,faktem sedzia nie widział karnego , ale tez czy Abidal zasłuzył na czerwoną kartke??!! po drugie Hiddink chyba za bardzo dał sie poniesc swojej taktyce ,bo przy stanie 1-0 dla Cheslea i czerwonje kartce dla gracza Barcy -powinien nas dobic!!! bo wyraznie bylo widac ze barca sie odkryła, a on nie stosował dalej tą taktyke co wczesniej - i tu chyba trzeba szukac przyczyny tego ze Chelsea nie zagra w finale!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?