Jaroobito
Dołączył/a: sierpień 2024
Barcelona
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David Villa - to był gość!
0
Bardzo dobrze Ci powiedział... raczej bym się rozglądał za używkami w bardzo dobrym stanie. Nówka to rzadkość i to prawdziwa RZADKOŚĆ, a cena takowych przekracza granice rozsądku.
0
"Messi jako typowa dziesiątka" mówi Ci to coś?
12
No no, a Luis Suarez na bramce...
0
Facet, jutro praca/szkoła a Ty tak się naje*****ś? xdd
0
O Suarezie jak najbardziej - autobiografia.
3
"Luis Suarez, Przekraczając Granice" - autobiografia.
Świetna książka o naszej 9, ładnie pokazany obraz Suareza od samego Nacionalu do transferu na Camp Nou. Na razie mój nr.1
Mam jeszcze nieodfoliowaną "Andres Iniesta. Artysta futbolu. Gra mojego życia", niestety nie było czasu na jej czytanie.
3
Liczę, że Denis wyjdzie w pierwszym składzie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nani - Ben Yedder - Iñaki Williams
Turan - Rakitić
N'Zonzi
Gayà - Garay - Umtiti - Juanfran
Alves
ps. pomocnicy w podobnej cenie i o podobnym potencjale to jeszcze Koke, Isco, z tych niszowych Kovacić, Rafinha, Denis.
Trochę więcej pieniędzy trzeba zainwestować w Albe, Pique i Busiego ale jakiejś fortuny też na to nie wydasz i szybko uzbierasz.
0
W tym sezonie dostał już 1.867 minut, co nie jest małą liczbą jak na młodego, ogrywającego się zawodnika. Myślę, że ten sezon będzie przetarciem, a następny to już być albo nie być. Nie powinniśmy go skreślać od razu.
0
Co myślicie o Łukaszu Piszczku w Barcelonie? Oczywiście nie jako pierwszy PO.
31 lat, wydolnościowo najlepszy polski piłkarz, ofensywa i defensywa na wysokim poziomie, chłop harujący na boisku.
0
W rewanżu z PSG, Camp Nou musi się przerodzić z pikniku w prawdziwe piekło i kocioł.
0
http://ofsajd.onet.pl/faceci/cesc-fabregas-mozecie-mnie-zabic/3e0lq
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,16266357,Premier_League__Arsenal_obrazony_na_Fabregasa___Kanonierzy_.html
http://www.rp.pl/artykul/1123160-Fabregas-znika-z-galerii-legend-Arsenalu.html
http://www.przegladsportowy.pl/forum/cesc-fabregas-krytycznie-sie-na-temat-gry-barcelon,0,1441186,151320430,czytaj.html?hasPermission=false
1
Problemem nie jest zagrać naprawdę zaje**ście, bo Barca nie raz pokazywała dwie twarze w dwóch meczach, ale nie możliwością będzie tak słaba gra PSG żebyśmy natłukli 4 bramki.
1
Ani słabo ani dobrze, nie oszukujmy się - Piotrek jest młody, Bernabeu mogło go zjeść.
0
Jeśli mówisz o Denisie w funkcji CPS to raczej nie eksperymentował bym już tak.
Potrzebujemy klasowego zawodnika na tej pozycji.
0
Denis ma już dwie pozycje, lewego skrzydłowego i środkowego pomocnika.
Nie szukajmy zmian tam gdzie ich nie potrzeba.
0
szukajcie a znajdziecie, profesjonalistów się narodziło po meczu co nie miara haha
3
Milard postów niżej, przestańcie gwałcić ten temat, zmiany przyjdą w lato :)
0
Skąd wiesz, że by pasował?... a może by był największym niewypałem? Chelsea to całkowicie inny zespól niz Barcelona
0
Dokładnie.
Busi jest idealny, nie ma takiego drugiego.
Kwestia formy to już inna sprawa.
0
W meczu z PSG brakowało zaangażowania, zawodnicy powinni zapie*****ć po boisku, a Ty mówisz o ściągnięciu Ozila?
Gość to przereklamowany leń, jedynie w ofensywie by nam dawał jakość.
0
Dlaczego nie mogliśmy się wtedy cieszyć? W Valencii prezentowal się wybornie...
0
Gościa od 2 sezonów, albo dłużej to nie powinno być w tym klubie.
0
a co ma piernik do wiatraka? ...
0
"Jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moją zgodę na zabicie mnie" - Fabregas
Masz tu dowód, że takie słowa są nic nie warte.
0
Może fizycznie dorosły, ale pod kopułą to za bardzo się nie rozwinąłeś :)
6
Na 99% PSG przechodzi dalej, ale jeśli nie mamy NIC do stracenia w tej chwili to powinniśmy pokazać pazur jakiego jeszcze nikt nie widział.
3
Prawda jest taka, że na 99% właśnie odpadliśmy z Ligi Mistrzów, ale to jest właśnie sprawdzian Lucho, jeśli mu jeszcze zależy i chcę pokazać, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, a ten sezon to po prostu słabszy czas, który zdarza się każdemu - Niech pokaże Barcelonę jakiej nikt jeszcze nie widział, nie ma nic do stracenia.