Jaroobito
Dołączył/a: sierpień 2024
Barcelona
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie skreślajmy Iniesty, w końcu będzie miał godnego rywala na swojej pozycji i może to na niego pozytywnie wpłynie i ja w to w pełni wierze.
2
Świetny transfer, bronimy LM w następnym sezonie.
Vamos !
0
Czasy się tak strasznie pozmieniały, że kandydaci na prezydenta przekonują cules do głosowania na niego transferami, to jest jakaś kpina.
0
Vidal ? Tak mi się zdaje.
0
Świetny zawodnik, który dużo by wniósł w nasz zespół lecz jestem przeciwny na zatrzymywanie rozwoju Rafinhii. Zostaje nam zaufać Lucho, on nie po to ściągnął Alcantarę by grzał ławę.
8
Zdania kibiców są podzielone, ale Arda daje nam na prawdę świetną mobilność w ustawieniu. Według mnie jest to strzał w 10, tak samo jak z Vidalem.
Lucho wie co robi i zarząd musi mu w tym pomóc.
+ Jestem na NIE w transferze Pogby, za duże wymagania jak na takiego gracza, jeśli będzie chciał grać dla Nas weźmie mniejsze pieniądze, jeśli nie to pójdzie za kasą do City lub PSG.
0
Nie możliwym jest ściągniecie Isco, real może ma ostatnio tendencje do puszczania dobrych zawodników, ale nie jeśli chodzi o tego grajka. Jest to podsycanie publiczki przed wyborami, obiecanki - niech ludzie sobie myślą, a końcowym wynikiem będzie Illaramendi.
5
Mam dosyć Pogby, prasa tak podbija ten temat, że jeśli dojdzie do transferu będzie to przepłacone i to srogo.
Di Maria? Czemu nie, nawet jeśli nie jest w najlepszej formie to i tak jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji.
Messi - 100 złotych piłek i CA.
6
Gdyby radził sobie w naszej lice tak samo jak w brytyjskiej to byłby naprawdę świetnym wzmocnieniem. Jeśli chodzi o sprzedaż, to 15 mln minimum.
0
Ale Douglas fajnie wygląda w stroju Barcy, rzadko spotykany widok.
0
Czyli możemy wywnioskować, że Montoya pożegna się z Barceloną, a co z Douglasem? wypożyczenie może
0
Zdrowiej Luisito! Twoim zadaniem będzie jeszcze rozgryzenie defensywy juve z Chiellinim na czele.
0
Ma ktoś może link do całej fety? Niestety nie byłem w stanie obejrzeć :/
1
Nie są złe. Vamos
0
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Bale też miał wypalić.
2
Daj spokój już z tym Reusem, mamy najlepszy napad na świecie, a potrzebujemy typowego ŚP, który ma świetny przegląd pola, chęć pomocy w obronie, trochę kreatywności. Powinniśmy walczyć o Pogbę, Verattiego, Coutinho, Koke - tego nam potrzeba.
0
Dobry transfer, jest to młody i bardzo utalentowany zawodnik, a gdyby wrócił do dawnej formy to mamy pomocnika na lata.
1
Brawo dla Bravo, razem z ter Stegenem tworzy świetny duet !
0
Wielki szacunek dla Xaviego!
Cieszmy się piłkarzami puki grają, bo końca kariery Leo nie wyobrażam sobie.
9
Ivan powoli nabiera barw, to jeszcze nie wszystko na co go stać, lecz już w tej chwili Rakitić > Fabregas
0
Pedro dzisiaj udowodni, że jest w stanie zastąpić Suareza i strzeli nam gola na wagę mistrzostwa ! Vamos.
6
Polać temu panu.
0
Zasłużył na finał LM. Pedro godnie zastąpi ligę i puchar. Bez pochopnych decyzji.
2
Chielliniemu zęby w ramieniu dziś się będą śnić.
1
Słowo podsumowujące wstęp Barcy? - NIEDOSYT. Cholera gdyby wykorzystali swoje sytuację, mógłbym spać spokojnie, a będzie mi się śniło piekielne trudne Monachium.
1
Cholera, mimo tego iż Bayern jest mocno w kontuzjach to mam takie obawy, że cholera. Iniesta i Alves - o tych dwóch panów martwię się najbardziej. Do boju, nie stracić bramki, wklepać ze 2-3 i będzie ok.
1
Będzie o kim wnukom opowiadać. Ktoś taki jak Messi nie pojawi się już w piłce nożnej, cieszmy się, że mamy możliwość go oglądać :)
0
Bez pochopności z tym Vermaelenem, w końcu zagra i pokaże na co go stać, bo bez kontuzji jest to na prawdę porządny obrońca.
0
Nie ważne czy będzie cały Bayern zdrowy, czy połowa - musimy u siebie wklepać bramki i nie dać sobie strzelić. Shakira ma nie mieć wstępu na Camp Nou, bo Pique ma kosić piłki Lewemu i spółce.
10
"Nawet półbóg potrafi uderzyć bardzo źle" Komentatorzy chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Oczywiście każdy wie o kogo chodzi :)