1

Nie skreślajmy Iniesty, w końcu będzie miał godnego rywala na swojej pozycji i może to na niego pozytywnie wpłynie i ja w to w pełni wierze.

2

Świetny transfer, bronimy LM w następnym sezonie.
Vamos !

0

Czasy się tak strasznie pozmieniały, że kandydaci na prezydenta przekonują cules do głosowania na niego transferami, to jest jakaś kpina.

0

Vidal ? Tak mi się zdaje.

0

Świetny zawodnik, który dużo by wniósł w nasz zespół lecz jestem przeciwny na zatrzymywanie rozwoju Rafinhii. Zostaje nam zaufać Lucho, on nie po to ściągnął Alcantarę by grzał ławę.

8

Zdania kibiców są podzielone, ale Arda daje nam na prawdę świetną mobilność w ustawieniu. Według mnie jest to strzał w 10, tak samo jak z Vidalem.
Lucho wie co robi i zarząd musi mu w tym pomóc.
+ Jestem na NIE w transferze Pogby, za duże wymagania jak na takiego gracza, jeśli będzie chciał grać dla Nas weźmie mniejsze pieniądze, jeśli nie to pójdzie za kasą do City lub PSG.

0

Nie możliwym jest ściągniecie Isco, real może ma ostatnio tendencje do puszczania dobrych zawodników, ale nie jeśli chodzi o tego grajka. Jest to podsycanie publiczki przed wyborami, obiecanki - niech ludzie sobie myślą, a końcowym wynikiem będzie Illaramendi.

5

Mam dosyć Pogby, prasa tak podbija ten temat, że jeśli dojdzie do transferu będzie to przepłacone i to srogo.
Di Maria? Czemu nie, nawet jeśli nie jest w najlepszej formie to i tak jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji.
Messi - 100 złotych piłek i CA.

6

Gdyby radził sobie w naszej lice tak samo jak w brytyjskiej to byłby naprawdę świetnym wzmocnieniem. Jeśli chodzi o sprzedaż, to 15 mln minimum.

0

Ale Douglas fajnie wygląda w stroju Barcy, rzadko spotykany widok.

0

Czyli możemy wywnioskować, że Montoya pożegna się z Barceloną, a co z Douglasem? wypożyczenie może

0

Zdrowiej Luisito! Twoim zadaniem będzie jeszcze rozgryzenie defensywy juve z Chiellinim na czele.

0

Ma ktoś może link do całej fety? Niestety nie byłem w stanie obejrzeć :/

1

Nie są złe. Vamos

0

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Bale też miał wypalić.

2

Daj spokój już z tym Reusem, mamy najlepszy napad na świecie, a potrzebujemy typowego ŚP, który ma świetny przegląd pola, chęć pomocy w obronie, trochę kreatywności. Powinniśmy walczyć o Pogbę, Verattiego, Coutinho, Koke - tego nam potrzeba.

0

Dobry transfer, jest to młody i bardzo utalentowany zawodnik, a gdyby wrócił do dawnej formy to mamy pomocnika na lata.

1

Brawo dla Bravo, razem z ter Stegenem tworzy świetny duet !

0

Wielki szacunek dla Xaviego!
Cieszmy się piłkarzami puki grają, bo końca kariery Leo nie wyobrażam sobie.

9

Ivan powoli nabiera barw, to jeszcze nie wszystko na co go stać, lecz już w tej chwili Rakitić > Fabregas

0

Pedro dzisiaj udowodni, że jest w stanie zastąpić Suareza i strzeli nam gola na wagę mistrzostwa ! Vamos.

6

Polać temu panu.

0

Zasłużył na finał LM. Pedro godnie zastąpi ligę i puchar. Bez pochopnych decyzji.

2

Chielliniemu zęby w ramieniu dziś się będą śnić.

1

Słowo podsumowujące wstęp Barcy? - NIEDOSYT. Cholera gdyby wykorzystali swoje sytuację, mógłbym spać spokojnie, a będzie mi się śniło piekielne trudne Monachium.

1

Cholera, mimo tego iż Bayern jest mocno w kontuzjach to mam takie obawy, że cholera. Iniesta i Alves - o tych dwóch panów martwię się najbardziej. Do boju, nie stracić bramki, wklepać ze 2-3 i będzie ok.

1

Będzie o kim wnukom opowiadać. Ktoś taki jak Messi nie pojawi się już w piłce nożnej, cieszmy się, że mamy możliwość go oglądać :)

0

Bez pochopności z tym Vermaelenem, w końcu zagra i pokaże na co go stać, bo bez kontuzji jest to na prawdę porządny obrońca.

0

Nie ważne czy będzie cały Bayern zdrowy, czy połowa - musimy u siebie wklepać bramki i nie dać sobie strzelić. Shakira ma nie mieć wstępu na Camp Nou, bo Pique ma kosić piłki Lewemu i spółce.

10

"Nawet półbóg potrafi uderzyć bardzo źle" Komentatorzy chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Oczywiście każdy wie o kogo chodzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?