19 czerwca 2009, 16:45
0
wypozyczyc go na rok mozna bedzie wiecej gral chociaz a my bedziemy mieli eto i ville xD
19 czerwca 2009, 16:43
chyba zdjecie nie do tego newsa;d
18 czerwca 2009, 11:26
po co srna nam??
11 marca 2009, 21:13
to awans mamy juz w kieszeni
11 marca 2009, 20:59
mi tez zawiesza sie troche ale lepiej tak niz wogole
16 listopada 2008, 14:41
Aguero lepszy 100 razy!!
5 sierpnia 2008, 08:53
jaro88 przecierz ziencuka zagra z barca
9 sierpnia 2008, 11:53
drogba za stary
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wypozyczyc go na rok mozna bedzie wiecej gral chociaz a my bedziemy mieli eto i ville xD
0
chyba zdjecie nie do tego newsa;d
0
po co srna nam??
0
to awans mamy juz w kieszeni
0
mi tez zawiesza sie troche ale lepiej tak niz wogole
0
Aguero lepszy 100 razy!!
0
jaro88 przecierz ziencuka zagra z barca
0
to awans mamy juz w kieszeni
0
drogba za stary
0
po co srna nam??