O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sprzedam Bojana Krkicia - drugi GRATIS!!!

0

Sprzedaż Bojana to jedyny racjonalny powód, aby zakupić Rossiego i Sancheza w jednym okienku transferowym.

0

Coś nie tak ze skrótem I połowy. Ściągam już drugi raz i oba pliki zawieszają się zaraz po golu Rooneya.

0

To źle, że cisza, bo nikt się nimi nie interesuje, a w Barcelonie ich nie widzę w przyszłym sezonie.

0

Oprócz Caceresa i Keirissona jest jeszcze Henrique i Hleb. Mam nadzieję, że szybko się pozbędziemy tych graczy.

Zobacz wszystkie

0

sk1n3r

Za dużo FM'a.

0

Ja bym spróbował z Caceresem. Toure nie pasuje na ŚO, już prędzej Abidal. Ale on też nie zachwyca, więc zostawiłbym go na lewej obronie bo Sylwuś może nie wytrzymać 90 minut na SB. Martin nie jest taki zły, po prostu trzeba w niego uwierzyć.

0

Nadmiar żółtych kartek nie eliminuje z gry w finale LM. To jest nowe rozporządzenie, które weszło w życie od tego sezonu. Inaczej ma się sprawa z czerwonymi kartkami. Jeżeli w rewanżowym meczu półfinałowym zawodnik zobaczy czerwoną kartkę, to jego gra w finale(jeżeli drużyna awansuje) jest wykluczona. Taką sytuację mamy z Fletcher'em.

Nasri zobaczył trzecią żółtą kartkę i zagrałby w finale, gdyby Arsenal awansował.

0

Lol, macie pod tekstem "Zdjęcie" z linkiem przekierowującym.

0

Co masz do Busquetsa? W meczu z Racingiem był najlepszym piłkarzem Barcy na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?