4

Na ostatnią chwilę znowu wymyślą jakiegoś ogórka i powiedzą ze to była okazja na rynku transferowym...

0

Zobaczymy co Lemar pokaże dzisiaj w meczu z holandią...

0

I tak zostanie nam szrot na ławce...

13

Odesłać do rezerw i niech tam się męczą...

42

Dobrze ze Wenger się uparł i nie sprzedał nam tego bellerina...

19

Jeśli przyjdzie Coutinho to jeszcze tylko pożegnać Bartomeu i można zaliczyć okienko to udanych.

0

Jak w przyszłym roku nie kupimy napastnika z topu to będziemy znowu w czarnej du...e.

0

Po tym okienku transferowym : FC Barcelona = Emeryci i renciści :(

7

Najlepszym transferem w tym okienku będzie...transfer Bartomeu do wiezienia!!! Razem z jego szajka nieudaczników!

0

Bardziej za rakietę a nie inieste...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kotem w worku chyba xD

1

Czekać aż Pique będzie prezydentem...

0

Pół okienka czekalem na takie info

0

Trzeba się chyba nastawić na bardzo ciężki sezon...będziemy wszyscy cierpieć widząc co robi nasza drużyna. Jak mają kupić szrot to już wolę żeby nikogo nie kupili!

3

Wkrecisz się szybciej niż myślisz. Trochę ci zajmie czasu na poznanie tej gry ale jestem pewny ze ci się spodoba.

0

Tu nie ma co rozważać! Tu trzeba zakontraktować!

3

szkoda tylko że nasi obecni pracusie nie pracują jak należy... na rakietę i gomesa spada co chwilę fala krytyki( zasłużona zresztą) za swoje występy.

2

Nie chciałem tego transferu tak jak większość użytkowników na tej stronie. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kibicować Paulinho i liczyć na to ze pokaże nam wszystkim ze mylimy się co do niego!

1

Wszyscy na tej stronie mają chyba nadzieję na to ze ten czarny scenariusz sie nie sprawdzi.

0

Renato Augusto razem z Paulinho ma przyjść...xD

5

Można się załamać. Nie zdziwię się jak po sezonie Messi będzie chciał odejść...

0

Nie ma co Barcelona ma ten scouting... z Fernandezem na czele! chłopa powinni wywalić na zbity pysk razem z jego transferami!

4

To jest tragedia!!! teraz można pomarzyć o Serim. BARTOMEU OUT!!!

1

chciał odejść i odszedł jego decyzja. masz przykład Roberto klauzula aktywowana ale nie odejdzie bo nie chce. kocha barce i z nia chce zdobywać tytuły, takich zawodników trzeba szanować i wspierać bo pokazują że zależy im na klubie

0

Powiedzmy od razu ze cała Drużyna odpaliła dopiero w drugiej połowie pierwszego Sezonu a pózniej było coraz gorzej...niestety. dlatego z przyjściem nowego trenera każdy oczekuje poprawy ale zamiast skupić się na środku pola gdzie barca niszczyła każdego rywala zarząd skupia sie na załataniu dziury po Neyu. mocny środek pola to klucz do dobrego sezonu w klubie jakim jest barcelona.

0

Zawodnik zdecydowanie lepszy niz nasz portugalczyk ale to pokazuję tylko to ze poprzedni trener nie miał nosa do transferów. W tym okienku Barcelona wali głową w mur chcąc kupić światowej klasy zawodnika nie zwracając uwagi na tańsze alternatywy. Zarząd ma nóż na gardle i zrobi wszystko żeby sprowadzić topową gwiazdę żeby odwrócić uwagę od Burdelu który panuję w Klubie. Nam kibicom pozostaje czekać jak dobiegnie koniec kadencji obecnego zarządu albo wotum nieufności wejdzie w życie i wywiozą na taczce obecnych zarządzających.

1

Fernandez do odstrzału... a wszyscy narzekali na Zubizarette.

0

oglądał ktoś dzisiaj może mecz Nice vs Troyes??? i może powiedziec coś na temat seriego?

0

dobrze że arsenal byl uparty i nie sprzedał nam tego gościa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?