0

Moim zdaniem Krychowiak jest za mało mobilny, żeby grać wyżej (na pozycji Rakiticia).

0

Wow, to aż jeden przykład w przeciągu 14 lat mojego kibicowania temu klubowi.

9

Ludzie, naprawdę uważacie, że Barca kupiłaby na obronę zawodnika, które w ogóle nie gra jako ostatni zawodnik? Zejdźcie na ziemię, Krychowiak to bardzo dobry defensywny pomocnik, ale jego styl gry nijak nie pasuje obecnie do Barcelony, do tego gra tutaj najlepszy defensywny pomocnik na świecie, więc ten transfer oznaczałby dla Grzegorza zatrzymanie rozwoju, bo granie kilku czy nawet kilkunastu meczów w sezonie to dlatego zawodnika stanowczo za mało.

2

"Do przodu sporadycznie" - to zobacz, kto poza tercetem MSN miał najwięcej strzelonych bramek w ubiegłym sezonie.

10

I dobrze pisze. Sam się lubię pośmiać z Wawrzyniaka, ale na Euro trzeba mu mocno kibicować.

6

To że ktoś gra w lidze hiszpańskiej nie czyni go automatycznie wirtuozem techniki, bo idąc tym tropem Khedira i Ilarramendi też byli wybitnie wyszkoleni technicznie. A z porównaniem do Ardy to nieźle się wygłupiłeś, pomijając fakt, że obydwaj grają na zupełnie innych pozycjach.

0

* i nie ma

7

Jest za słaby technicznie i nie rozgrywania. Miałby wygryźć ze składu Buesquetsa? Wolne żarty.

19

Bo jest za słaby na grę w Barcelonie.

1

Mam tylko nadzieję, że Krychowiak nie przejdzie do Barcelony.

2

Krychowiak w Barcelonie? Ze swoim rozegraniem i techniką na pewno idealnie wpasuje się w zespół...

0

Te plotki stają się tak żałosne, że z co raz większą niechęcią patrzę na okładki gazet.

0

Tak jak pisze FCB24.

0

Chciałbym zauważyć, że do głosowania pozostało jeszcze niespełna pół roku, więc radziłbym się wstrzymać z takimi opiniami.

1

Wszystkie dzisiejsze mecze RG zostały przeniesione na jutro.

0

Myślę, że Pogba (podobnie jak Ibra) nie grywa w czwartki, więc z transferu nici ;)

0

W La Botiga jest z plakietką, ale zeszłoroczną.

26

Mam nadzieję, ze Denis odpali jeszcze mocniej niż w Villareal i będziemy mieli z niego pociechę na długie lata.

0

Aaa, ok, wszystko jasne :)

0

To wtedy nowe koszulki były już dostępne?

0

Kupowałeś bezpośrednio w sklepie, czy jakoś inaczej to załatwiłeś?

0

No to sobie zrobię dzisiaj prezent na urodziny :)

5

To Ronaldo w ogóle grał w finale? Myślałem, że dopiero na karne go wpuścili.

5

A gdzie to takie upały tak wcześnie? U mnie o 7 rano było 20 stopni.

1

Ja kieruję się zasadą, że nie obstawiam towarzyskich, bo tam zawsze gra się na pół gwizdka, często rezerwowymi składami. na dziś polecam obstawić Nishikoriego z Verdasco i Radwańską z Zahlavovą i Wawrinkę z Chardym.

2

Podejrzewam, że raczej nie chciałby siedzieć na ławce i zażądałby astronomicznego wynagrodzenia.

0

A po co nam on?

1

To bardziej skrzydłowy niż obrońca moim zdaniem. Jego umiejętości obronne są raczej niskie.

18

Gwoli ścisłości, chodzi o brak głównego sponsora na koszulce.

1

myślałem o tej pierwszej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?