JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Shayba dobrze piszesz, zgadzam się w stu procentach
0
Też nie wiem, czemu się co poniektórzy tak czepiają Mascherano. Z pierwszoplanowego zawodnika staje się rezerwowym, co na pewno nie dodaje mu pewności siebie, poza tym zagrał zaledwie kilka meczy dopiero i na dodatek dostaje mało minut, więc nie wymagajmy od niego cudów. Przyjdzie czas, że będzie grał na swoim poziomie, który przezntował w Liverpoolu. Dzisiaj jego występ był poprawny, zanotował jeden drobny błąd i to wszystko, co można zapisać na jego niekorzyść.
0
Więc tak:
Bojan piach, nie oddał żadnego strzału na bramkę(pozdro dla wszystkich którzy na mnie jechali gdy pisałem, że zatrzymał się w rozwoju),
Xavi troszkę nierówno, doskonałe podania przeplatał klopsami
Do reszty załogi nie mam większych zastrzeżeń, nie rozumiem tylko dlaczego w pierwszej połowie Villa grał na lewym skrzydle przez co wiele strzałów oddawał gorszą nogą i nie stwarzały one wielkiego zagrożenia.
Gdybym miał wyróżnić któregoś z piłkarzy to byliby to Iniesta i Milito.
Najważniejsze, że są 3 punkty
0
eldorado
Formę mógłby złapać grając na wypożyczeniu, a zarząd mógłby w końcu ściągnąć Keirisona, któremu nie dano rozegrać nawet minuty w barwach Blaugrana, a swego czasu zapowiadał się naprawdę dobrze
0
qwela1
Jeszcze napisz, że strzela mało bramek i jest nieprzydatny drużynie to wtedy już będzie ubaw po pachy :D
0
Ile lat ma Nolito?
0
no to pięknie :D
0
To Ben Arfa gdzie gra teraz?
0
Wow, nawet nie wiedziałem że Ben Arfa przeszedł do Evertonu, nieźle
0
Jak padła bramka? Ogląda ktoś może?
0
Każdy ma swoje zdanie, tylko gdy napisałem, że według mnie Bojan nie rozwija się specjalnie szybko, to rzuciliście się na mnie jak stadko kojotów...Do tego Ty dorzuciłeś marny tekst o dobranocce, co tylko świadczy o Tobie...
bexley
nic nie pisałem o Inieście, ale jeśli chodzi o porównania to chętnie porównam Bojana do Pedro - przykład tego jak szybko może rozwinąć się kariera młodego zawodnika. Z gracza z zaplecza stał się praktycznie rzecz biorąc graczem pierwszego składu i strzela bramki (DUŻO BRAMEK) w każdych rozgrywkach i ponadto jest powoływany do reprezentacji. Takiego szybkiego rozwoju nieco mi brakuje u Bojana, który od 3 lat gra praktycznie na podobnym poziomie (w ostatnim sezonie forma poszła nieco w górę, ale ten sezon to zweryfikuje) także podsumowując:
dajcie innym spokojnie wypowiedzieć się, nawet jeśli ten ktoś ma inne zdanie niż Wy, a dyskutować można w o wiele bardziej inteligentny sposób niż a.iniesta8, czy kozi438
0
Pewnie, że nie oglądam, w końcu Wy wszyscy wiecie o mnie wszystko :]
Messi w jego wieku rywalom wiązał nogi...
Jak Krkic zacznie grać na dobrym poziomie to odszczekam to co napisałem, tymczasem polecam co poniektórym zapalenie świeczek przy domowych ołtarzykach z Bojanem, bo to, że jest wychowankiem i że od 3 lat się powtarza, że ma jeszcze czas to nie znaczy, że należy go wychwalać pod niebiosa za każde udane podanie czy próbę dryblingu...
0
3 lata, a jakoś specjalnego wzrostu umiejętności nie widać, zobaczymy jak będzie w tym sezonie
0
Szczerze mówiąc wolałbym news pt: "Barca liderem La Liga" ale na to przyjdzie pora już niedługo mam nadzieję
0
Ja wiem, że jest już weekend, ale za lekcje mógłbyś się już zabrać, ewentualnie pobawić się na podwórku w chowanego z kolegami
0
Dobre oceny, ewentualnie Bojanowi dałbym 6, ale w sumie miał to podanie więc nie mogę powiedzieć, że ta siódemka nie wiadomo skąd :p
0
neckard
a jak widzisz na ulicy kupę, to mówisz, że sra, czy jest nasrane?
0
Kapitalne zdjęcia!
0
I co z tego, że w skali od 1 do 5. Mnie tylko zastanawia co takiego zrobił Bojan, że jest oceniany na równi z Villą, czy Puyolem. Gdybym był redaktorem napisałbym "jest napisane", a nie: "pisze".
Jak dla mnie oceny Sportu o wiele bardziej miarodajne
0
mirq
Gdybyś uważniej oglądał mecz, to zauważyłbyś, że to podanie to JEDYNA rzecz jaką Bojan zrobił podczas tych dwudziestu minut, a ocenianie go na równi z Villą (strzelcem bramki), czy Puyolem (bezbłędna gra w obronie) to paranoja...
0
Jeśli wg. Mundo Deportivo bojan ma taką samą ocenę jak Villa, czy Puyol to zdrowo ich popi******ło
0
przedostatnia linijka: "nie byłbym" ;)
0
Najlepsze Tridente w historii, ani przedtem nie było lepszego, ani teraz nie będzie lepszego...
Miejmy nadzieję, że porażka z Herculesem to był wypadek przy pracy i dzisiaj chłopaki pokażą klasę!
0
Nie no, polityka transferowa Naszego Klubu zaczyna mnie rozbrajać: Po to oddaliśmy Caceresa i Dimę (o Henrique nie wspomnę) za przysłowiową paczkę dropsów, żeby teraz wydawać takie pieniądze na obrońcę? Nie wiem czy śmiać się, czy płakać, mam nadzieję, że to plota.
0
bartopilkarz
Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem to zdjęcie - wykapany Seedorf
0
No to właśnie dobrze, że jest nadmiar... Źle by było gdyby było odwrotnie
0
*17 lat
0
LionelMessi
Jak to możliwe, że Bojan jest niedoświadczony, skoro gra w pierwszym składzie odkąd skończył 16 lat? Gdyby był taki dobry to stałby się kluczowym zawodnikiem tak samo jak Messi kilka sezonów temu...
0
Był news że Pato zostaje w milanie więc o wymianie możecie zapomnieć
0
Pawełek
Sam Van Bommel faulował 15 razy, nie mówiąc o innych zawodnikach, więc niech się cieszą, że nie kończyli meczu w ósemkę