0

Shayba dobrze piszesz, zgadzam się w stu procentach

0

Też nie wiem, czemu się co poniektórzy tak czepiają Mascherano. Z pierwszoplanowego zawodnika staje się rezerwowym, co na pewno nie dodaje mu pewności siebie, poza tym zagrał zaledwie kilka meczy dopiero i na dodatek dostaje mało minut, więc nie wymagajmy od niego cudów. Przyjdzie czas, że będzie grał na swoim poziomie, który przezntował w Liverpoolu. Dzisiaj jego występ był poprawny, zanotował jeden drobny błąd i to wszystko, co można zapisać na jego niekorzyść.

0

Więc tak:

Bojan piach, nie oddał żadnego strzału na bramkę(pozdro dla wszystkich którzy na mnie jechali gdy pisałem, że zatrzymał się w rozwoju),

Xavi troszkę nierówno, doskonałe podania przeplatał klopsami

Do reszty załogi nie mam większych zastrzeżeń, nie rozumiem tylko dlaczego w pierwszej połowie Villa grał na lewym skrzydle przez co wiele strzałów oddawał gorszą nogą i nie stwarzały one wielkiego zagrożenia.

Gdybym miał wyróżnić któregoś z piłkarzy to byliby to Iniesta i Milito.

Najważniejsze, że są 3 punkty

0

eldorado

Formę mógłby złapać grając na wypożyczeniu, a zarząd mógłby w końcu ściągnąć Keirisona, któremu nie dano rozegrać nawet minuty w barwach Blaugrana, a swego czasu zapowiadał się naprawdę dobrze

0

qwela1

Jeszcze napisz, że strzela mało bramek i jest nieprzydatny drużynie to wtedy już będzie ubaw po pachy :D

0

Ile lat ma Nolito?

0

no to pięknie :D

0

To Ben Arfa gdzie gra teraz?

0

Wow, nawet nie wiedziałem że Ben Arfa przeszedł do Evertonu, nieźle

0

Jak padła bramka? Ogląda ktoś może?

0

Każdy ma swoje zdanie, tylko gdy napisałem, że według mnie Bojan nie rozwija się specjalnie szybko, to rzuciliście się na mnie jak stadko kojotów...Do tego Ty dorzuciłeś marny tekst o dobranocce, co tylko świadczy o Tobie...

bexley

nic nie pisałem o Inieście, ale jeśli chodzi o porównania to chętnie porównam Bojana do Pedro - przykład tego jak szybko może rozwinąć się kariera młodego zawodnika. Z gracza z zaplecza stał się praktycznie rzecz biorąc graczem pierwszego składu i strzela bramki (DUŻO BRAMEK) w każdych rozgrywkach i ponadto jest powoływany do reprezentacji. Takiego szybkiego rozwoju nieco mi brakuje u Bojana, który od 3 lat gra praktycznie na podobnym poziomie (w ostatnim sezonie forma poszła nieco w górę, ale ten sezon to zweryfikuje) także podsumowując:

dajcie innym spokojnie wypowiedzieć się, nawet jeśli ten ktoś ma inne zdanie niż Wy, a dyskutować można w o wiele bardziej inteligentny sposób niż a.iniesta8, czy kozi438

0

Pewnie, że nie oglądam, w końcu Wy wszyscy wiecie o mnie wszystko :]

Messi w jego wieku rywalom wiązał nogi...

Jak Krkic zacznie grać na dobrym poziomie to odszczekam to co napisałem, tymczasem polecam co poniektórym zapalenie świeczek przy domowych ołtarzykach z Bojanem, bo to, że jest wychowankiem i że od 3 lat się powtarza, że ma jeszcze czas to nie znaczy, że należy go wychwalać pod niebiosa za każde udane podanie czy próbę dryblingu...

0

3 lata, a jakoś specjalnego wzrostu umiejętności nie widać, zobaczymy jak będzie w tym sezonie

0

Szczerze mówiąc wolałbym news pt: "Barca liderem La Liga" ale na to przyjdzie pora już niedługo mam nadzieję

0

Ja wiem, że jest już weekend, ale za lekcje mógłbyś się już zabrać, ewentualnie pobawić się na podwórku w chowanego z kolegami

0

Dobre oceny, ewentualnie Bojanowi dałbym 6, ale w sumie miał to podanie więc nie mogę powiedzieć, że ta siódemka nie wiadomo skąd :p

0

neckard

a jak widzisz na ulicy kupę, to mówisz, że sra, czy jest nasrane?

0

Kapitalne zdjęcia!

0

I co z tego, że w skali od 1 do 5. Mnie tylko zastanawia co takiego zrobił Bojan, że jest oceniany na równi z Villą, czy Puyolem. Gdybym był redaktorem napisałbym "jest napisane", a nie: "pisze".

Jak dla mnie oceny Sportu o wiele bardziej miarodajne

0

mirq

Gdybyś uważniej oglądał mecz, to zauważyłbyś, że to podanie to JEDYNA rzecz jaką Bojan zrobił podczas tych dwudziestu minut, a ocenianie go na równi z Villą (strzelcem bramki), czy Puyolem (bezbłędna gra w obronie) to paranoja...

0

Jeśli wg. Mundo Deportivo bojan ma taką samą ocenę jak Villa, czy Puyol to zdrowo ich popi******ło

0

przedostatnia linijka: "nie byłbym" ;)

0

Najlepsze Tridente w historii, ani przedtem nie było lepszego, ani teraz nie będzie lepszego...

Miejmy nadzieję, że porażka z Herculesem to był wypadek przy pracy i dzisiaj chłopaki pokażą klasę!

0

Nie no, polityka transferowa Naszego Klubu zaczyna mnie rozbrajać: Po to oddaliśmy Caceresa i Dimę (o Henrique nie wspomnę) za przysłowiową paczkę dropsów, żeby teraz wydawać takie pieniądze na obrońcę? Nie wiem czy śmiać się, czy płakać, mam nadzieję, że to plota.

0

bartopilkarz

Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem to zdjęcie - wykapany Seedorf

0

No to właśnie dobrze, że jest nadmiar... Źle by było gdyby było odwrotnie

0

*17 lat

0

LionelMessi

Jak to możliwe, że Bojan jest niedoświadczony, skoro gra w pierwszym składzie odkąd skończył 16 lat? Gdyby był taki dobry to stałby się kluczowym zawodnikiem tak samo jak Messi kilka sezonów temu...

0

Był news że Pato zostaje w milanie więc o wymianie możecie zapomnieć

0

Pawełek

Sam Van Bommel faulował 15 razy, nie mówiąc o innych zawodnikach, więc niech się cieszą, że nie kończyli meczu w ósemkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?