Jkeeper
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdnik
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przed wejściem, myślę sobie. cholera, po co mam wchodzić na fcbarca, jak image odstrasza... a tu: nowa odsłona "fcbarca.com" troszkę zszokowany, pozwiedzałem i powoli dochodzę do wniosku, że przy ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami będzie to zmiana na lepsze
0
mam nadzieję, ze stara ekipa chat-owa dostanie to, czego oczekuje..?
0
Preza - nie schodźmy do poziomy nabijaczy onetowych. Ronaldów jest dwóch i siłą komentarza tego nie zmienisz. To, że jeden z nich zaliczył epizod w FCB nie znaczy, że drugiemu na siłę mamy zmieniać piłkarski identyfikator. Może od razu zacznijmy pisać ściah przez ce ha?
0
Lukas - nigdy nie usłyszysz tego ode mnie. Krysia nie jest skrzydłowym. Tak jak Rooney w poprzednim sezonie nie był napastnikiem. To tylko cały lobbing angielskiej piłki wyperswadował to na pismakach i bezmyślnych kibolach Stretford End to, aby móc się identyfikować z najskuteczniejszym skrzydłowym świata. Może od dzisiaj obwołamy Messiego wysuniętym stoperem? Bezmyślna gadanina, jak dla mnie.
Złota Piłka dla Michaela Owena - tak obiektywnie, za zasługi, równie prawdopodobny argument
0
ale to dosyć niekomfortowa sytuacja dla PG, wbrew pozorom. Nie powiem, że jesteśmy zaje***ci, bo zaczną go obskakiwać małpiszony i wieszać na nim wszystkie swoje zeszłoroczne frustracje. Nie powie, że jest źle, bo nie jest. Mówi skromnie, profesjonalnie i do rzeczy. Jak dla mnie postać medialna pierwszej klasy.
0
fffj :*
Niech póki co wezmą się za sprzedawanie Tiago i kupowanie kogoś na jego miejsce. No i za wygrywanie z BATE Borysow w Lidze Mistrzów
0
fffj poratował nas swoją tradycyjnie trafioną ekspertyzą. kochamy Cię, alleluja :*
0
na zdjęciu prawie jak Michael Scofield:D
0
Piotr18 ma rację - każdy kibic MU wciska każdemu innemu, że CR nigdy nie był napadziorem i od zawsze jest skrzydłowym:D
0
barca_michale :
to tak jakby Keano był zjeżdżany za to, że był nienormalny i dawał temu wyraz zarówno na meczach, jak i w szatni. człowieka charakteru nie wybiera. jako, że Christo jest legendą tego klubu pozostaje nam wybaczyć.
0
goal - Elvisa Presleya:D