Ronaldo po dzisiejszym meczu: "Właśnie takie pokazują talent najlepszych zawodników na świecie, którzy robią różnice i będzie się nas pamiętać przez pokolenia. Moim celem jest zdobycie złotej piłki. Ten mecz mnie bardzo przybliżył. Rywale muszą dzisiaj powtórzyć mój dzisiejszy wyczyn, by dotrzymać kroku po FIFA Ballon d'Or" Fakt, wyczyn niesamowity, ale wydaje mi sie, że jeden mecz nie świadczy o zrównaniu się z Messim za wyczyny w poprzednim sezonie.
Zawieruszyles się tutaj białku? Czy ci filoetowa nie wczytuje się na telefonie? Ramos lepszy od Pique? Chyba w obcinaniu się we własnym polu karnym. Zepsuł wam sezon temu puchar króla, Hiszpanii zespół mistrzostwa świata w Brazylii (gonienie Robbena) ale dla hala dzieci Ramos będzie de best of
Ty Mario jesteś następnym rycerzukiem Bartomeu. Co wy biedaki zrobicie jak przyjdą chudsze lata? Bo takie na pewno będą. Jaki argument popierający Barto podacie? Ze Bartek ma lepszą opalenizne?
Zwolennicy Bartomeu z okresu wyborów teraz siedzą cicho bo im głupio, albo wypisują farmazony typu:.bez pieniędzy od Kataru nie byłoby trypletu. Pewnie tego nie pamietacie, bo wtedy nie kibicowaliscie jeszcze Barcelonie, ale Barca .juz zdobyła truplet bez wsparcia katarskich petrodolarow
Wracając do tematu rankingu FIFA, to kto by pomyslał, że w pierwszej 10 znajdą się takie drużyny jak Wali, czy Rumunia, oraz, że Belgia bedzie na 2 miejscu. Albania też wysoko. Jak widać siły w europejskiej piłce się diametralnie zmieniają
Komentarze
4
40
0
Ronaldo po dzisiejszym meczu: "Właśnie takie pokazują talent najlepszych zawodników na świecie, którzy robią różnice i będzie się nas pamiętać przez pokolenia. Moim celem jest zdobycie złotej piłki. Ten mecz mnie bardzo przybliżył. Rywale muszą dzisiaj powtórzyć mój dzisiejszy wyczyn, by dotrzymać kroku po FIFA Ballon d'Or" Fakt, wyczyn niesamowity, ale wydaje mi sie, że jeden mecz nie świadczy o zrównaniu się z Messim za wyczyny w poprzednim sezonie.
1
Zawieruszyles się tutaj białku? Czy ci filoetowa nie wczytuje się na telefonie? Ramos lepszy od Pique? Chyba w obcinaniu się we własnym polu karnym. Zepsuł wam sezon temu puchar króla, Hiszpanii zespół mistrzostwa świata w Brazylii (gonienie Robbena) ale dla hala dzieci Ramos będzie de best of
0
Ty Mario jesteś następnym rycerzukiem Bartomeu. Co wy biedaki zrobicie jak przyjdą chudsze lata? Bo takie na pewno będą. Jaki argument popierający Barto podacie? Ze Bartek ma lepszą opalenizne?
116
Odegaard: "Przyszedłem do Realu dla pieniędzy"
40
4
2
Zwolennicy Bartomeu z okresu wyborów teraz siedzą cicho bo im głupio, albo wypisują farmazony typu:.bez pieniędzy od Kataru nie byłoby trypletu. Pewnie tego nie pamietacie, bo wtedy nie kibicowaliscie jeszcze Barcelonie, ale Barca .juz zdobyła truplet bez wsparcia katarskich petrodolarow
2
Wracając do tematu rankingu FIFA, to kto by pomyslał, że w pierwszej 10 znajdą się takie drużyny jak Wali, czy Rumunia, oraz, że Belgia bedzie na 2 miejscu. Albania też wysoko. Jak widać siły w europejskiej piłce się diametralnie zmieniają