JoanGamper1899
Dołączył/a: marzec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
3
i ta reakcja Pepa
0
Barca w ćwierćfinale LM
1
moja reakcja yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
0
TER STEGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
0
haha Alba brutal
0
czemu nie uderzył z pierwszej
0
ajjjjjjjjjjjjjjjjjj prawie
1
Przed GD trzeba poszeżyć bramke
0
co za pajac mógł mu złamać nogę
0
do 3 razy sztuka dawaj Leo
0
rakietaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Iniesta ależ odbiór
0
nareszcie jest doping
0
oby skończył się 6 czerwca
0
musieli by spaść z do 3 ligi żeby zwolnili Wengera
2
no racja jak Bayer awansuje to pewnie trafi na Real a jak Atletico to na nas
0
50/50 według mnie
0
Robben nie jest łysy i nie nurkuje
źródło Onet
0
piłkarze P$G to chyba są jeszcze na kacu po meczu z chelase
0
Ibra i P$G remisuje
0
to nie nie mobile to LEO MESSI
0
sądzę że real będzie grał 20 zawodnikami w polu
2
szanuje ale pomarzyć można
4
ja bym wolał żeby wyleciał po manicie w GD
0
małe szanse ale zawsze jakieś
32
Jednak Sport miał kilka tygodni temu rację Barca jest liderem przed GD
0
no cóż Leo potrafi wszystko
0
Jak myślicie Messi dobije do 50 bramek w tym sezonie la liga, ja mam nadzieje że tak
0
nawet jeśli floro go nie zamierza zwolnić to mam nadzieję że po GD będzie miał powód