3

Komentarz usunięty

3

i ta reakcja Pepa

0

Barca w ćwierćfinale LM

1

moja reakcja yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0

TER STEGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

0

haha Alba brutal

0

czemu nie uderzył z pierwszej

0

ajjjjjjjjjjjjjjjjjj prawie

1

Przed GD trzeba poszeżyć bramke

0

co za pajac mógł mu złamać nogę

0

do 3 razy sztuka dawaj Leo

0

rakietaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Iniesta ależ odbiór

0

nareszcie jest doping

0

oby skończył się 6 czerwca

0

musieli by spaść z do 3 ligi żeby zwolnili Wengera

2

no racja jak Bayer awansuje to pewnie trafi na Real a jak Atletico to na nas

0

50/50 według mnie

0

Robben nie jest łysy i nie nurkuje
źródło Onet

0

piłkarze P$G to chyba są jeszcze na kacu po meczu z chelase

0

Ibra i P$G remisuje

0

to nie nie mobile to LEO MESSI

0

sądzę że real będzie grał 20 zawodnikami w polu

2

szanuje ale pomarzyć można

4

ja bym wolał żeby wyleciał po manicie w GD

0

małe szanse ale zawsze jakieś

32

Jednak Sport miał kilka tygodni temu rację Barca jest liderem przed GD

0

no cóż Leo potrafi wszystko

0

Jak myślicie Messi dobije do 50 bramek w tym sezonie la liga, ja mam nadzieje że tak

0

nawet jeśli floro go nie zamierza zwolnić to mam nadzieję że po GD będzie miał powód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?