JoeSatriani
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ogólnie możemy powalczyć z Realem i Bayernem jak równy z równym i wygrać ale to w bramce nie może stać Pena
1
Zmieńcie tego fatiego bo się snuje jak emeryt
2
Fati zero presingu, drepcze
0
Yamal i Raphinia robią młyn w ataku, dodać zabójczą skuteczność lewego to mamy nowe kosmiczne trio
3
Dobrze że mamy super Trio Lewy-Yamal-Raphinia stąd Fati nie wygląda aż tak blado bo jest wynik. Ale powiedzmy szczerzy jest słaby. Niech wchodzi Olmo i Rafa przesunięcie na skrzydło
3
Najwazniejsze ze mekambe patrzy na plecki i dupeczke Lewego który w klasyfikacji ma 2x więcej bramek niż ten rzekomy gwalciciel
0
Sevilla cieniutka i nasz obrona bardzo dobrze stąd Pena bez kompromitacji
2
Pena sobie wybiegł, zostawił bramke pustą hahaha, dobrze ze Kunde wybił przeciwnika z rytmu i źle trafił bo by pewnie Pena puscił pod nogami
0
Zajeżdżanie Yamala, i wystawienie drewno Peni. Oby to się nie odbiło czkawką
3
@Astad Garcia nie gra źle, nie ma szału ale na pewno nie ma wstydu
0
Casado gra bardzo dobrze, jest wojownikiem jak Gavi. Więc dobrze wypatrzony przez Flicka i się chłopak sprawdza w kazdym meczu
0
Trzeba wygrać i dobrze zagrać w obronie abg Pena miał jak najmniej roboty (wiadomo o co chodzi ;) )
0
Carlo jest dwa poziomy od Flicka. Patrząc kogo trenował i co osiągnął. Po drugi Carlo to taki surowy ale dobry ojciec a Flick taki Tatuś który by dziecko zagłaskał żeby się tylko źle nie poczuł. Dlatego Real jest tak zabójczo skuteczny bo nawet jak są kontuzje to grają najlepsi zastępcy. Carlo tam może wprowadza pomału 1 młodziana a Flick to by chciał 4-5 na sezon. Ale to jest bzdura. Tam na każdy rocznik W mlodzieży Barcy są może 2 perełki a reszta to będą średniaki. Wylapali Yamala, wyłapali Cubarsiego. Moze Bernal będzie nastepną perełką. Ale za dużo mlodzieży nie ma co testować. Nie są przygotowani fizycznie, mentalnie na dorosłą piłkę.
Carlo ma w dupie co myślą pilkarzę, grał Łunin bardzo dobrze (a nie co drewno Pena) ale i tak Courtois od razu wszedł chociaż rok nie grał.
A w Barcie gówniazeria chce rzadzić co trzyma z Peną. Obije to się nam czkawką bo w rywalizacji z Realem nie ma marginesu błędu. Oni nawet jak grają piach to punktują 3 pjt.
0
@Yoshu Carlo jest dwa poziomy od Flicka. Patrząc kogo trenował i co osiągnął. Po drugi Carlo to taki surowy ale dobry ojciec a Flick taki Tatuś który by dziecko zagłaskał żeby się tylko źle nie poczuł. Dlatego Real jest tak zabójczo skuteczny bo nawet jak są kontuzje to grają najlepsi zastępcy.
0
@lucca87 drugi po Osasunie
0
@ojWojtek nie porównaj Valdesa do Peni, owszem początkowe sezony miał średnie ale potem się chlopak wyrobił i bronił bardzo dobrze
2
Realu to się nie da oglądać, coś jak Barca Xaviego z poprzedniego sezonu.
Mają taki super atak a takie barachło grają
0
Akurat to dobrze ,że strzela i niech strzela hak najwięcej to go opchniemy za sensowną kwotę. To nie jest napastnik na Barcelonę, jak Lewandowski odejdzie za 2 sezony to trzeba brać Hallanda
0
@Kyonego Christensena jeszcze mamy na jego pozycje
0
La kabaret lol .
3
No to będzie hatrick Keana z Barcą bo Pena puszcza prawie wszystko co leci w kierunku bramki
20
Flick to po co ściągałeś Wojtka z emerytury, trzeba bylo sobie brać bramkarza z Barcy B czy La Masia skoro Pena taki kozak na bramce
1
Hensi chce robić za tatusia dla młodych i myśli ze w Barcie można popełniać błędy bo oni przecież tak ładnie grają. Tylko że widać ze pressing już siada bo granie co 3 dni to wycieńczenie. Jak dostaną becki od Bayernu i Realu przez niepewnego Pene to morale spadną i zacznie się krytyka Flicka.
Z klasowymi druzynami to trzeba wystawiać najsilniejszy , najbardziej doświadczony skład bo margines błędu jest minimalny. Szczęsny jest o wiele lepszym bramkarzem, gdyby tak nie było to Pena by już dawno grał w jakimś Arsenalu czy ManU
3
Dotąd graliśmy z plackami , jak przyjdą silni rywale i Pena pokaże swoje sloopy hands i stracimy punkty to Flick po prostu zniszczy sezon swoim tatusiowaniem.
Tatusiował Torresowi który grał tragicznie.
Tatusiował Domingezowi , Martinowi etc. którzy nadają sie tylko na ogony.
Tatusiować sobie można jak się ma 9 pkt przewagi nad Realem.
Pena przez 3 sezony zagrał 40 spotkań głównie z powodu kontuzji Ter Stegena. Poprzedni sezon to właśnie Penia nam zawalił bo nic nie bronił i Real nam odskoczył.
Moim zdaniem nie jest dobrze bo po przerwie reprezentacyjnej od razu zostajemy rzuceni na Real i Bayern którzy są silniejsi na papierze. Jak dostaniemy od nich baty to morale ostro spadną. Tu musi grać ktoś pewny na bramce a nie jakiś Pena.
Obym się mylił ale to już będzie kolejny wielbłąd po Osasunie.
Ja już widzę ze ta intensywność spotkań co 3 dni ostro dała się we znaki, nie ma już takiego silnego pressingu Barcy więc rywale mają łatwiej.
0
Róbcie screeny, bedzie tak, że barca bedzie grała ładnie wysoko wygrywając, real wymęczone 1:0 co mecz ale przyjdą bezposrednie mecze gdzie ręcznik Pena się osmieszy i będzie po mistrzostwie i pucharach etc
A gadki tutaj niektórych ze Szczęsny nie grał, a Pena coś grał? Przez ostatnie 3 lata Szczęsny zagrał 120 meczy dla juve a Pena 40 dla Barcy. Jak można na niego stawiać, Flick kolejny wielbłąd po osasunie
0
@Bolilol Pena zawalił nam poprzedni sezon, nic nie bronił
8
Już raz dupy dał Flick z Osasuną i szykują się kompromitacje z Betisem, Bayernem i Realem jak to drewno Pena ma bronić.
Wszystko co leci w światło bramki to Pena puszcza
0
Mekambe to zwyrol, wpierw jakaś transpłciowa dziewczyna, nie wiadomo czy miała penisa czy nie teraz taki kwiatek z rxekomym gwałtem. Pewnie to samo co z ronaldo, który ukuł pracownice klubu miloscią grecką wbrew jej woli i później musiał jej placić. Madryckie zwyrole
2
@Damiain fakt , dwa największe oszołomy Tomaszeffsky i Dupek
1
Ten czlowiek jest niezrównoważony. Stary dziad żyjący mentalnie w czasach komuny
Michael Jordan dla mnie też nie istnieje bo wznawiał z 2 razy karierę. Przegryw ten Jordan hahah