0

Dzisiejszej nocy Luka Doncić zapewnił swojej drużynie zwycięstwo nad Boston Celtics pięknym game-winnerem w ostatnich sekundach spotkania.
Luka Doncic? TOP


0

@Criss18Barca jeśli drużyna rzeczywiście fizycznie niedomaga to łączą się z tym od razu kontuzje

11

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho szkoda, że nigdzie nie można kupić EA7 Napoli :/

0

@Jankes94 skarpeta bank, najpewniej

0

@agrad0 dobrze, że Messi odszedł? No nie powiedziałbym…

5

@agrad0 narazie Laporta to sam nie wie co robi, śmiał się z Fonta, że jego planem jest tylko Xavi po czym sam sięga po niego, Messi miał zostać i wiadomo jak się skończyło

1

@barcanawieki a szczoteczka za 7 zł a 300 zł? Widziałem reklamy jakieś szczoteczki soniczne co to jest

0

@El dominatore było wklejane przez redaktorów fcbarca

35

3 godziny temu:
Nico González poprosił w 59. minucie o zmianę z powodu zmęczenia. Nie jest kontuzjowany. Klub zapewnia, że może jechać na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii U-21. [@AdriaAlbets]

12:08
Klub poinformował oficjalnie, że Nico González doznał przeciążenia mięśnia przywodziciela lewego uda. [FCB

xD

7

@szymon351 Xavi to ma być Xavi a nie nowy Guardiola, ch** mnie strzela jak takie coś czytam, Arthur nowym Xavi, Dembele nowym Neymarem, Xavi nowym Guardiolą itp itd

1

@Songo91 ameryki to oni nie odkryli

2

@AmigoBlancos odejście Messiego

60



A kto umarł ten nie żyje

0

@Tasde Przecież o 21 gramy

2

Newcastle aktualne te 55 melonów za Niemca?

5

Kuman wracaj żartowaliśmy

22

jak Puig gra raz na ruski rok to jak on ma grać do ch*** wafla?! inni grają cały sezon i dalej grają wielkie G

0

Co wy za mecz oglądacie? Przecież PSG gra o 21

1

A miało być tak pięknie

0

Gdzie tym składem he he

2

Rudy ani centa nie powinien dostać sabotażysta

1

Sztanga auuu!!
Koeman to dno

0

@Mns21 Harden to też tylko człowiek, błędy każdemu się zdarzają

2

@amanter czegoś tutaj nie rozumiem… czy ta idiotka wie jak działa granica państwowa?

Ochrona granicy państwowej obejmuje ogół czynności podejmowanych w kraju i poza nim przez organy konstytucyjne w celu zachowania suwerenności i ładu konstytucyjnego oraz przeciwdziałania wszelkim zjawiskom ograniczającym jego rozwóJ

0

Nie rozumiem śmiechów z Barcelony i Xaviego, który opłacił polowe swojej klauzuli, chyba każdy już wie jakie Barcelona ma problemy finansowe i jak bardzo jest w 4 literach na boisku jak i poza nim. Xavi to wzór do naśladowania i chyba najmądrzejszy pomocnik w dziejach piłki nożnej, mam nadzieje, że jako trener wzniesie Barcelonę na wyższy poziom, który będzie z czasem rósł w górę, a także Laporta musi uruchomić swoje najlepsze kontakty i ogarnąć finansowo klub… miejmy nadzieje, że to fatum się skończy, rozliczyć się z byłymi trenerami i ich sztabem i powoli zacząć odbudowywać wizerunek klubu, żeby wielcy piłkarze chcieli tutaj grać

0

Xavi zaraz w Barcelonie teraz Tebas to już na pewno się ugnie

1

Przygody z szejkami znane są od negocjacji z PSG, historia lubi się powtarzać

0

@tbas ja właśnie zastanawiam się przenieść wszystkie oszczędności do Niemieckiego banku, a tu po prostu zostawić tylko na ratę kredytu

0

WOŚP zbuduje punkt pomocy humanitarnej przy granicy z bialorusia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?