Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejszej nocy Luka Doncić zapewnił swojej drużynie zwycięstwo nad Boston Celtics pięknym game-winnerem w ostatnich sekundach spotkania.
Luka Doncic? TOP
0
@Criss18Barca jeśli drużyna rzeczywiście fizycznie niedomaga to łączą się z tym od razu kontuzje
11
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho szkoda, że nigdzie nie można kupić EA7 Napoli :/
0
@Jankes94 skarpeta bank, najpewniej
0
@agrad0 dobrze, że Messi odszedł? No nie powiedziałbym…
5
@agrad0 narazie Laporta to sam nie wie co robi, śmiał się z Fonta, że jego planem jest tylko Xavi po czym sam sięga po niego, Messi miał zostać i wiadomo jak się skończyło
1
@barcanawieki a szczoteczka za 7 zł a 300 zł? Widziałem reklamy jakieś szczoteczki soniczne co to jest
0
@El dominatore było wklejane przez redaktorów fcbarca
35
3 godziny temu:
Nico González poprosił w 59. minucie o zmianę z powodu zmęczenia. Nie jest kontuzjowany. Klub zapewnia, że może jechać na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii U-21. [@AdriaAlbets]
12:08
Klub poinformował oficjalnie, że Nico González doznał przeciążenia mięśnia przywodziciela lewego uda. [FCB
xD
7
@szymon351 Xavi to ma być Xavi a nie nowy Guardiola, ch** mnie strzela jak takie coś czytam, Arthur nowym Xavi, Dembele nowym Neymarem, Xavi nowym Guardiolą itp itd
1
@Songo91 ameryki to oni nie odkryli
2
@AmigoBlancos odejście Messiego
60
A kto umarł ten nie żyje
0
@Tasde Przecież o 21 gramy
2
Newcastle aktualne te 55 melonów za Niemca?
5
Kuman wracaj żartowaliśmy
22
jak Puig gra raz na ruski rok to jak on ma grać do ch*** wafla?! inni grają cały sezon i dalej grają wielkie G
0
Co wy za mecz oglądacie? Przecież PSG gra o 21
1
A miało być tak pięknie
0
Gdzie tym składem he he
2
Rudy ani centa nie powinien dostać sabotażysta
1
Sztanga auuu!!
Koeman to dno
0
@Mns21 Harden to też tylko człowiek, błędy każdemu się zdarzają
2
@amanter czegoś tutaj nie rozumiem… czy ta idiotka wie jak działa granica państwowa?
Ochrona granicy państwowej obejmuje ogół czynności podejmowanych w kraju i poza nim przez organy konstytucyjne w celu zachowania suwerenności i ładu konstytucyjnego oraz przeciwdziałania wszelkim zjawiskom ograniczającym jego rozwóJ
0
Nie rozumiem śmiechów z Barcelony i Xaviego, który opłacił polowe swojej klauzuli, chyba każdy już wie jakie Barcelona ma problemy finansowe i jak bardzo jest w 4 literach na boisku jak i poza nim. Xavi to wzór do naśladowania i chyba najmądrzejszy pomocnik w dziejach piłki nożnej, mam nadzieje, że jako trener wzniesie Barcelonę na wyższy poziom, który będzie z czasem rósł w górę, a także Laporta musi uruchomić swoje najlepsze kontakty i ogarnąć finansowo klub… miejmy nadzieje, że to fatum się skończy, rozliczyć się z byłymi trenerami i ich sztabem i powoli zacząć odbudowywać wizerunek klubu, żeby wielcy piłkarze chcieli tutaj grać
0
Xavi zaraz w Barcelonie teraz Tebas to już na pewno się ugnie
1
Przygody z szejkami znane są od negocjacji z PSG, historia lubi się powtarzać
0
@tbas ja właśnie zastanawiam się przenieść wszystkie oszczędności do Niemieckiego banku, a tu po prostu zostawić tylko na ratę kredytu
0
WOŚP zbuduje punkt pomocy humanitarnej przy granicy z bialorusia