Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez miał tyle czasu i miejsca żeby uderzyć, ale nie szukał Messiego
2
Dymy here xDD haha
1
@Coutinho007 jak Messi z wolnego :D
3
@SeeleyBooth cisza przed burzą xD
2
LA KABARET z tym odkażaniem xD
0
@HansLanda chłopie Ty życia jeszcze nie znasz gadając takie głupoty
0
@HansLanda a kasjerka która sprzedaje ten chleb już nie
0
Komentarz usunięty
0
@HansLanda dobra niech znów dadzą 150 nowych podatków, szumowski dalej niech się dorabia, duda niech dalej przynosi wstyd na arenie międzynarodowej, dajmy więcej osobom które nie pracują, a które pracują nie maja nic, żyjmy dalej za 2 tysiące miesięcznie.
1
@HansLanda a Ty się ograniczasz umysłowo do LGBT i nic więcej poza tym nie widzisz, chłopie gościu chce żeby żyło się lepiej w Polsce, nie chce podatków, obniży VAT, kwote wolną od podatku, a Ty tylko LGBT LGBT LGBT
3
@HansLanda co Ty gadasz narazie nieudacznicy rządzą tym państwem i to widać gołym okiem, ale skoro popierasz takich złodziei jak szumowski czy duda to podziwiam :)
3
@Drozdu7 PO-PiS to jest jedno i to samo... tylko inna nazwa
12
@HansLanda aha to trzeba być milionerem żeby zostać prezydentem? Może własnie taka osoba potrzebna i zrozumie niektórych polaków bo wie jak to jest żyć za małe pieniądze :)
0
@Hosh w końcu ktoś kto ma jaja może zostać prezydentem, ale widzę kolega usłyszał, że 500+ by nie było to nie chce
8
Jakby Bosak został prezydentem, ale to by było piękne...
1
Prowadzący to jak zawsze, nie dadzą się wypowiedzieć tylko wtrącają się w rozmowę zero jakiegokolwiek profesjonalizmu...
1
@Hushovt to nie podwójny grzmot... to cienki na ostrym wychodzi
3
@BarcaInfo Chciał wydymać Freda to ma :)
Widać jak mu zależało, żeby do nas wrócić
1
@neeed jak Ty przychodzisz do nowej pracy to też od razu wszystko Ci wychodzi? Jeszcze trochę czasu trzeba, żeby było można ocenić Setiena
9
@Nano22 to na tvp usuną całe boso przez świat
2
@xVENUMx nie wkręcaj, że na spotted widziałeś, sam pomysłu nie masz :D to taka sama gadka jak kolega prosi o link
8
@Hushovt kurła pjoter wylanczaj ten komputer bo spali
9
Ostatnie 7 spotkań Arsenalu z Manchesterem City
-7 wygranych spotkań City
Bilans bramkowy 2:20
1
Barcelona w ostatnich latach to same afery i skandale, nic dziwnego, że niektórzy piłkarze po prostu nie chcą tutaj grać...
1
@MarioVeB! a my wydaliśmy 500 mln na transfery a mamy też tylko trofea z własnego podwórka
1
@MarioVeB! a my kiedy LM wygraliśmy? 5 lat temu i narazie to też jesteśmy królami swojego podwórka jak Bayern :)
2
@MarioVeB! taka polityka bez sukcesów, że na obecna chwile te dwa kluby są lepsze od nas :)
1
@MarioVeB! jak bez sukcesów? co Ty bredzisz, a my teraz jakie mamy sukcesy?
0
@Avada Kedavra jak nic się nie zmieni to dalej będziemy schodzić na dno. Czasami zazdroszczę polityki takich klubów jak Bayern czy Liverpool
22
Werner kupiony za 50 mln i takie transfery powinna robić Barcelona, a nie bicie się o słabego Lautaro za 100 mln+