0

Suarez miał tyle czasu i miejsca żeby uderzyć, ale nie szukał Messiego

2

Dymy here xDD haha

1

@Coutinho007 jak Messi z wolnego :D

3

@SeeleyBooth cisza przed burzą xD

2

LA KABARET z tym odkażaniem xD

0

@HansLanda chłopie Ty życia jeszcze nie znasz gadając takie głupoty

0

@HansLanda a kasjerka która sprzedaje ten chleb już nie

0

Komentarz usunięty

0

@HansLanda dobra niech znów dadzą 150 nowych podatków, szumowski dalej niech się dorabia, duda niech dalej przynosi wstyd na arenie międzynarodowej, dajmy więcej osobom które nie pracują, a które pracują nie maja nic, żyjmy dalej za 2 tysiące miesięcznie.

1

@HansLanda a Ty się ograniczasz umysłowo do LGBT i nic więcej poza tym nie widzisz, chłopie gościu chce żeby żyło się lepiej w Polsce, nie chce podatków, obniży VAT, kwote wolną od podatku, a Ty tylko LGBT LGBT LGBT

3

@HansLanda co Ty gadasz narazie nieudacznicy rządzą tym państwem i to widać gołym okiem, ale skoro popierasz takich złodziei jak szumowski czy duda to podziwiam :)

3

@Drozdu7 PO-PiS to jest jedno i to samo... tylko inna nazwa

12

@HansLanda aha to trzeba być milionerem żeby zostać prezydentem? Może własnie taka osoba potrzebna i zrozumie niektórych polaków bo wie jak to jest żyć za małe pieniądze :)

0

@Hosh w końcu ktoś kto ma jaja może zostać prezydentem, ale widzę kolega usłyszał, że 500+ by nie było to nie chce

8

Jakby Bosak został prezydentem, ale to by było piękne...

1

Prowadzący to jak zawsze, nie dadzą się wypowiedzieć tylko wtrącają się w rozmowę zero jakiegokolwiek profesjonalizmu...

1

@Hushovt to nie podwójny grzmot... to cienki na ostrym wychodzi

3

@BarcaInfo Chciał wydymać Freda to ma :)
Widać jak mu zależało, żeby do nas wrócić

1

@neeed jak Ty przychodzisz do nowej pracy to też od razu wszystko Ci wychodzi? Jeszcze trochę czasu trzeba, żeby było można ocenić Setiena

9

@Nano22 to na tvp usuną całe boso przez świat

2

@xVENUMx nie wkręcaj, że na spotted widziałeś, sam pomysłu nie masz :D to taka sama gadka jak kolega prosi o link

8

@Hushovt kurła pjoter wylanczaj ten komputer bo spali

9

Ostatnie 7 spotkań Arsenalu z Manchesterem City
-7 wygranych spotkań City
Bilans bramkowy 2:20

1

Barcelona w ostatnich latach to same afery i skandale, nic dziwnego, że niektórzy piłkarze po prostu nie chcą tutaj grać...

1

@MarioVeB! a my wydaliśmy 500 mln na transfery a mamy też tylko trofea z własnego podwórka

1

@MarioVeB! a my kiedy LM wygraliśmy? 5 lat temu i narazie to też jesteśmy królami swojego podwórka jak Bayern :)

2

@MarioVeB! taka polityka bez sukcesów, że na obecna chwile te dwa kluby są lepsze od nas :)

1

@MarioVeB! jak bez sukcesów? co Ty bredzisz, a my teraz jakie mamy sukcesy?

0

@Avada Kedavra jak nic się nie zmieni to dalej będziemy schodzić na dno. Czasami zazdroszczę polityki takich klubów jak Bayern czy Liverpool

22

Werner kupiony za 50 mln i takie transfery powinna robić Barcelona, a nie bicie się o słabego Lautaro za 100 mln+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?