John_McClane
Dołączył/a: grudzień 2010
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okres świąteczno-noworoczny w PL to w ogóle jakiś kosmos :) 3 czy nawet 4 mecze w ciągu 10-11 dni...
1
Nie zdziwiłbym się gdyby władze PL przełożyły mecz Liverpoolu z 5 maja (niedziela) na 4 maja (sobota) albo w ogóle przełożyły na środek tygodnia po meczu z Wolves. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek jakaś drużyna grała w odstępie 2 dni.
0
Przeważnie wszystko jest dobrze w LM kiedy gramy rewanż na CN, natomiast z Liverpoolem to na Anfield będą ważyły się losy awansu...W tym aspekcie upatruję największe zagrożenie, bo jak pokazała nam Roma - nie ma zaliczki, której nie można by było roztrwonić.
Dlatego uważam, że awans nie będzie formalnością, ale wywalczymy go po trudnym dwumeczu.
0
Skumałem od razu, chciałem tylko użyć niefortunnego sformułowania z Twojej strony do małego sytuacyjnego żartu :)
VeB!
0
Ligę wygrywa ten, kto ma przewagę punktową, więc...jakiś tam sens tej przewagi jest ;)
0
Uraz - o ile mi wiadomo - pojawił się po meczu z Valencią.
0
Czy tylko mi trochę on przypomina Willema Defoe?
0
Zatem uważasz, że Nicea jest poszkodowana za ten - jak to nazwałeś - "Numer z Serim"? Barca nie skorzystała z klauzuli odstępnego w wysokości (bodajże) 40mln i nie wykupiła ich jednego z najlepszych graczy pozostawiając go dla klubu, który walczy w Europie i Ligue 1. Nicea moim zdaniem powinna być wręcz wdzięczna, że Barca nie wyciągnęła Seriego, bo 40mln za takiego gracza to żadna rekompensata w obliczu trudnego sezonu.
A nawet jakby uznali te negocjacje w sprawie Seriego za potwarz, to Marlon może być swego rodzaju aktem dobrej woli ze strony Barcy, że dają im klasowego grajka na wypożyczenie. Nie zdziwiłbym się gdyby Barca płaciła większość jego pensji.
Co więc straciła Nicea? Czemu miałaby być poszkodowana? Seri owszem, ale nie Nicea.
1
Lew Jaszyn odbierał Złotą Piłkę, jako pierwszy bramkarz. Buffon może to zrobić ewentualnie, jako drugi.
2
Wszystko działa, jest 3:0, 30 minut do końca meczu, taktyka ewidentnie się sprawdza, to oczywiście Pique musiał zostać bohaterem i pokusić się o nieudany rajd...Faul Rakiticia to prosta konsekwencja tej straty. A później więcej pierd**nia do sędziego niż skupienia, błąd ustawienia i bramka z niczego. Pique zabił ten mecz swoją nonszalancją.
(Jeśli podobny post już był to sorry za spam, ale dopiero tu zajrzałem i musiałem sobie ulżyć ;) ).
1
Nie. Sezon wcześniej zajęli 7. miejsce w lidze i nie grali w Europie, a w sezonie 2011/2012 sięgnęli po mistrza, a rekord śrubując "tylko" w meczach na włoskim podwórku.
0
Do meczu jeszcze 2 miesiące - nie 3.
5
Nie do końca za darmo. Jak zawodnik idzie na wypożyczenie to klub wypożyczający co do zasady nie płaci temu zawodnikowi pensji. W przypadku Songa wynosiła ona prawdopodobnie ok. 4mlnE netto, co po doliczeniu podatku daje ok. 8mlnE, które klub musiałby na niego wydać, gdyby ten był w składzie. Wypożyczając go na 2 lata w klubowej kasie zostało lekko z 15 mlnE i dalej mogą z niego skorzystać w przyszłym sezonie. Powiedz mi kto w ubiegłym sezonie (albo tym bardziej w tym) dałby za Songa 15 mlnE?
0
Pogba to bez wątpienia dobry i perspektywiczny grajek, ale póki co zagrał tak naprawdę jeden sezon na wysokim poziomie i oferowanie za niego 80 dużych baniek to trochę inwestycja w ciemno. Inna sprawa, że dzisiejsze ceny na rynku transferowym to jakieś nieporozumienie...
0
a właśnie, że Argentyńczyk z dużej litery...