Ja myślę że granie czasami na 9 może Dembele dobrze zrobić. Widać że chłop ma problemy z wykończeniem momentami, a jak będzie miał więcej sytuacji strzeleckich to nabierze doświadczenia i będzie pewniejszy w trakcie oddawania strzałów. Naturalną koleją rzeczy jest, że kiedy robisz coś więcej to zaczyna ci to lepiej wychodzić, jak z nauką gry na instrumencie czy czegokolwiek innego. Granie na 9 jest dla Ousmane treningiem strzeleckim w trakcie meczu.
Ja myślę że granie czasami na 9 może Dembele dobrze zrobić. Widać że chłop ma problemy z wykończeniem momentami, a jak będzie miał więcej sytuacji strzeleckich to nabierze doświadczenia i będzie pewniejszy w trakcie oddawania strzałów. Naturalną koleją rzeczy jest, że kiedy robisz coś więcej to zaczyna ci to lepiej wychodzić, jak z nauką gry na instrumencie czy czegokolwiek innego. Granie na 9 jest dla Ousmane treningiem strzeleckim w trakcie meczu.
Komentarze
3
Ja myślę że granie czasami na 9 może Dembele dobrze zrobić. Widać że chłop ma problemy z wykończeniem momentami, a jak będzie miał więcej sytuacji strzeleckich to nabierze doświadczenia i będzie pewniejszy w trakcie oddawania strzałów. Naturalną koleją rzeczy jest, że kiedy robisz coś więcej to zaczyna ci to lepiej wychodzić, jak z nauką gry na instrumencie czy czegokolwiek innego. Granie na 9 jest dla Ousmane treningiem strzeleckim w trakcie meczu.
3
Ja myślę że granie czasami na 9 może Dembele dobrze zrobić. Widać że chłop ma problemy z wykończeniem momentami, a jak będzie miał więcej sytuacji strzeleckich to nabierze doświadczenia i będzie pewniejszy w trakcie oddawania strzałów. Naturalną koleją rzeczy jest, że kiedy robisz coś więcej to zaczyna ci to lepiej wychodzić, jak z nauką gry na instrumencie czy czegokolwiek innego. Granie na 9 jest dla Ousmane treningiem strzeleckim w trakcie meczu.