moim zdaniem jak tak dalej będzie z Tito że nie będzie z drużyną to chciałbym żeby nowym trenerem został rejkard on ma charyzmę i dobrą motywacje kupi kilku piłkarzy i Barca nadal będzie najlepsza :)
I przechodzimy dalej :) bardzo dobrze zagrała Barca i czekamy na jutrzejszego przeciwnika obojętnie kto to będzie bo Chelsea jest w tym sezonie słaba a Benfica jest dobra ale nie tak dobra jak nasza Barca liczę na łatwe wejście do finału :) I bardzo się ciesze że tyle ludzi kibicuje Barcelonie :) Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy Visca el Barca!:)
Komentarze
10
Messi słabo chami się nie podaje sam chce trafić bramkę słaby mecz dziś a Dembele grał nawet fajnie szkoda trochę tych nie dokładnych podań ale tak ok
0
leci na jakimś kanale na nc ten mecz ?
0
Witam wszystkich czy tata zostanie na dużej trenerem Barcy czy jest tylko jest zastępczym ??
0
Witam wszystkich czy tata zostanie na dużej trenerem barcy czy jest tylko do końca sezonu ??
0
Trzymajcie jutro kciuki za roniego w KMŚ gra jego zespól :))
10
Messi słabo chami się nie podaje sam chce trafić bramkę słaby mecz dziś a Dembele grał nawet fajnie szkoda trochę tych nie dokładnych podań ale tak ok
0
moim zdaniem jak tak dalej będzie z Tito że nie będzie z drużyną to chciałbym żeby nowym trenerem został rejkard on ma charyzmę i dobrą motywacje kupi kilku piłkarzy i Barca nadal będzie najlepsza :)
0
Mam pytanie jak myśliciele jak nam pójdzie z Levante bo oni dobrze graja ??
0
Dla takich chwil warto czekać kocham ten klub i nie mogę się doczekać następnego sezonu Visca el Barca :)
0
I przechodzimy dalej :) bardzo dobrze zagrała Barca i czekamy na jutrzejszego przeciwnika obojętnie kto to będzie bo Chelsea jest w tym sezonie słaba a Benfica jest dobra ale nie tak dobra jak nasza Barca liczę na łatwe wejście do finału :) I bardzo się ciesze że tyle ludzi kibicuje Barcelonie :) Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy Visca el Barca!:)