JohnyMemonik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki Real czy Barca w lepszej lidze to by walczyli o połowę tabeli maks.
0
@Kinginiesta nie wiem, nie sprawdziłem, flashscore informuje o transferze.
0
@Firestone no ja właśnie trochę wyżej o tym
0
Zastanawiające czy dobrym ruchem była sprzedaż Kubo czy jednak trzeba było go dalej pożyczać.
1
@macio_944 bo obecnie ciężko grać gorzej niż Real :)
3
Ten Vini to jest mentalny dramat, za dużo Neymara w nim, leżeć i płakać co drugą akcję...
0
@Cvzx liga belgijska to się nadaje tylko do omijania :)
0
@Mroziu fajnie, że ma FCB taką dobrą defensywę ale widać, że poza LL niestety nie działa, wcale.
0
@Mroziu dokładnie, wie jak układać, w Lidze Mistrzów pokazał pazur!
3
Real i City na sts w przerwie kurs 142
0
@cules100pro 7 ;)
2
Ehhhh ale musiał być łamak na real i city, kurs życia
0
@cules100pro a City może wiesz?
0
@cules100pro tyle było w przerwie?
0
Jak to Real wygra to łamak City + RM mógł pewnie dać jakiś kurs z kosmosu :))
0
@Peciak wygra wygra :)
1
@NaFazieHitman dobrze musieli wycenić przy 0 2, pewnie ze 4 albo 5
1
@Ptasior nie wyciągną
0
@agaFCB jak City :D
0
@MesQueUnClub96 i juz
0
@MesQueUnClub96 jeszcze
0
@kejdzi też tak myślę, co mecz to lepiej
0
@barcelonaLM z każdym może być źle, pamiętać należy, że to puchary. Zespół może leżeć w lidze a w pucharach dawać radę, tak bywa.
0
@Hosh dobre by to było :))
1
@Firestone z tym, że to Barca tylko grała trening :D
1
@ptrx na razie mu pokaże, podpisze w lutym
0
@Benz a no, maszyna daje radę
0
Ale Villa złapał wiatr w skrzydła, z taką grą jeszcze w lidze pociągną do top4
0
@Hosh tak będzie
0
Real słabo ale Villa ostro idzie, rozkręcają się chłopaki