0

Taki Real czy Barca w lepszej lidze to by walczyli o połowę tabeli maks.

0

@Kinginiesta nie wiem, nie sprawdziłem, flashscore informuje o transferze.

0

@Firestone no ja właśnie trochę wyżej o tym

0

Zastanawiające czy dobrym ruchem była sprzedaż Kubo czy jednak trzeba było go dalej pożyczać.

1

@macio_944 bo obecnie ciężko grać gorzej niż Real :)

3

Ten Vini to jest mentalny dramat, za dużo Neymara w nim, leżeć i płakać co drugą akcję...

0

@Cvzx liga belgijska to się nadaje tylko do omijania :)

0

@Mroziu fajnie, że ma FCB taką dobrą defensywę ale widać, że poza LL niestety nie działa, wcale.

0

@Mroziu dokładnie, wie jak układać, w Lidze Mistrzów pokazał pazur!

3

Real i City na sts w przerwie kurs 142

0

2

Ehhhh ale musiał być łamak na real i city, kurs życia

0

@cules100pro a City może wiesz?

0

@cules100pro tyle było w przerwie?

0

Jak to Real wygra to łamak City + RM mógł pewnie dać jakiś kurs z kosmosu :))

0

@Peciak wygra wygra :)

1

@NaFazieHitman dobrze musieli wycenić przy 0 2, pewnie ze 4 albo 5

1

@Ptasior nie wyciągną

0

@agaFCB jak City :D

0

0

@MesQueUnClub96 jeszcze

0

@kejdzi też tak myślę, co mecz to lepiej

0

@barcelonaLM z każdym może być źle, pamiętać należy, że to puchary. Zespół może leżeć w lidze a w pucharach dawać radę, tak bywa.

0

@Hosh dobre by to było :))

1

@Firestone z tym, że to Barca tylko grała trening :D

1

@ptrx na razie mu pokaże, podpisze w lutym

0

@Benz a no, maszyna daje radę

0

Ale Villa złapał wiatr w skrzydła, z taką grą jeszcze w lidze pociągną do top4

0

@Hosh tak będzie

0

Real słabo ale Villa ostro idzie, rozkręcają się chłopaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?