2

Ja nigdy nie przeczytałem jego słów innych niż te, że będzie ciężko pracował i chce tworzyć historię w Barcelonie. Reszta to medialne plotki.

0

Firmino, tylko cena pewnie zwali z nóg włodarzy FCB. Chociaż ja sprobowalbym powrotu Paco, jeżeli jest taka opcja.

0

Mimo, że sytuacja realu cieszy boję się, że to nie potrwa długo. Marzy mi sie zwolnienie F.Pereza ale to chyba marzenie ściętej głowy. Swoją drogą mamy też swoje problemy jak nieregularna gra (pogrom realu, dramat z leganes), problemy ze zmianami , (70minuta pierwsza zmiana), Malcom, który nie dostaje szans, i zbyt obszerna ławka rezerwowych, brak alternatywy dla Suareza, który zagrał genialne spotkanie ale nie zawsze tak jest i też potrzebuj odpoczynku. Także chwilowo można się cieszyć ale na pewno nie podniecać.

6

Nie zgadzam się z Tobą. Rafinha ma technike i klej w nodze. Jemu po prostu nie nikt nie zaufał, a jak był w gazie to kontuzje. Mam nadzieję, ze teraz nic mu się nie będzie działo. Ja ustawił bym go z Arthurem i Sergio w środku bo przy tej linii to nie jest najlepsze dla niego miejsce.

0

Podobal mi się wysoki pressing i kombinacyjna gra, ktora pare razy przypominała czasy Pepa. Jest szansa, ze ta druzyna coś wygra, choć jest dużo rzeczy do poprawienia.

2

Aż mnie dreszcze przeszły. W powtórce wyglada jakby złamał reke. Oby nie było to poważne, wracaj szybko Królu złoty!

4

Ja sie pod tym podpisuję. Szanuję te prześcieradełka brakiem szacunku godnym największego rywala i uważam ze to bardzo dobra drużyna nic powyżej. Nie moge słuchać tych patetycznych pochwał realu, jak przypomnę sobie wszystkie anomalia piłki nożnej, które w drodze do ich trofeów sie przydarzyły. Ligę Mistrzów po raz trzeci z rzedu wygrała trzecia drużyna w Hiszpanii. Bogowie piłki, dramat!!!

1

Marzy mi się grupa Barca, ManUtd, Monaco i Inter

0

Wielkie słowa uznania dla Ivana ale uważam, że nie jest niezastąpiony, a w srodku pomocy mamy dostatek. Doświadczenie i młodą krew. Mam nadzieję, ze szejki wplacą klauzule i Barca w końcu zrobi solidny pieniądz na zawodniku. Man nadzieję choć pewnie więcej w tym plotek niz faktycznej chęci kupienia Rakiticia przez PSG. Ivan swoje już zrobił, swoje wygrał, teraz może dumnie odejść i iść i podreperować rodzinny budżet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?