1

@misteriosoVEB Nie murawa, a podwozie było złe. Poza tym, nie ma co wydawać werdyktów w jedną czy drugą stronę póki nie będzie wiadomo co Lapcio ma za dowody.

7

@misteriosoVEB Dobrze, że na Barcelone każdy się nie rzucał i w sumie nadal nie rzuca. A nie czekaj....

1

@Kidd Tercet Bartomeu, Tebas, Lahoz. Ale to by chodziło.

0

@Hartge Czy dobre to sam nie wiem. Widzę, że mają sporo ofert z wielu sklepów. W sumie wszędzie można się naciąć, nieważne jaki sklep.
@wasacz Wiem że klocek lepiej się prezentuje w większości aspektów, ale od młodzika zawsze miałem PS i jakoś ciężko mi byłoby się przestawić.

0

Pytanie do posiadaczy PS5, czy jest lepsza strona od Ceneo.pl do przeglądania ofert i promocji na konsole?

1

@cules100pro Ja miałem "przyjemność" Viniego przez całą drugą połowę oglądać. Nie zazdroszczę widoku

2

@Kluivert_P Życzyć tylko miłego oglądania i kibicowania.

2

@Albatros Diablo 1 i 2, Tekken 3, Gran Turismo, GTA VC, Crash Bandicoot 3, Fifa 99

20

@Essos Czyli to zdjęcie z Araujo to fejk?
https://pbs.twimg.com/media/FqPzYNrWIAYeTFi.jpg

0

@macio_944 Jak masz możliwość to bez wahania kupuj bilet do zwiedzania, najlepiej z wejściem na wieżę. Ciężko mi zaimponować, ale Sagrada zapiera dech w piersiach.
https://zapodaj.net/df32e8cc990c5.jpg.html
https://zapodaj.net/63a31c54c4eca.jpg.html


3

@Kidd Madryciak biały.

0

Nie wiem, czy większym zaszczytem było obejrzenie na żywo El Clasico, czy podróż powrotną z Barcelony w jednym samolocie z Thenitrozyniak (przynajmniej tak się wydawało)... : /

0

@chavez Nie pozwolili mi wjechać moim samochodem, więc pewnie fejk.

63

0

@jacob345 W poniedziałek wizyta w muzeum, a tam wliczone strzelanie. Problem w tym, że u mnie celność jak u Fatiego po kontuzji, więc może być wstyd.

0

@RafiVeB Przy takiej inflacji, to mnie tylko bilet na mecz interesuje.

26

Pozdrowienia dla Rambli spod Camp Nou!

1

@Hubert102 Oby tylko nie było to kolejne D3, ale i tak będzie kupione i grane. Za dużo czasu spędziłem grając w wszystkie poprzedniczki, żeby w D4 nie pograć.

0

@Emhyr To ja się waham nad kupnem jednej meczówki. A koszulki za 2k się sprzedają jak ciepłe bułeczki. Ale jak ludzi stać i jest popyt to czemu nie.

1

Mam nadzieję, że klasyk na żywo lepiej się będzie oglądało. Z pewnością równie stresująco, ale oby z lepszą grą naszych.

0

@Krzysztof1987 Jeśli mnie pamięć nie myli to walcowanie turboptysia

0

@SuperPatsonFCB Na dniach miałem się pytać, czy ktoś z La bamby wybiera się na El Clasico. Dostałem prezent urodzinowy w postaci biletu i z tej okazji można byłoby się może umówić na jakieś piwko przed meczem umówić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?