0

Widać że 'wasz' Leo ma wielkie serce ;) Teraz, kiedy wiem o co chodzi z tym napisanem, doceniam bardzo gest Messiego -mój młodszy brat ma autyzm. A tak poza tym to witam fanów Barcy tuż przed meczem z CHelsea :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?