7

7 ostatnich spotkań bez straty gola RESPEKT

14

widok z okna > biuro

0

Fajny żarcik, myślę że Xavi odbierze to pozytywnie i też się z tego będzie śmiał:D

0

Wiem że to show ale fajnie się to wszystko ogląda mimo że jest udawane.Wolę to niż np.KSW(choć też oglądam)...gdyby wyłączyć dźwięk i nie słuchać tych komentatorów którzy podniecają się każdym nawet najsłabszym ciosem to zwyczajnie po paru minutach byście to wyłączyli.WWE dostarcza mi więcej emocji i tyle.

ps. dla niezorientowanych obecny mistrz WWE Brock Lesnar(nie wiem czy obronił mistrzostwo bo nie oglądałem jeszcze Wreselmanii) jest byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej.

2

Nie dziwi mnie to ani trochę...w USA ten sport nie jest aż tak popularny.Jak bym miał wymienić najlepszych graczy z kosza,hokeja,baseballa czy futbolu amerykańskiego to nie wymieniłbym pewnie nikogo bo zwyczajnie się tym nie interesuję.

0

co oni tam palą że takie news wymyślają? takich bredni dawno już nie słyszałem hahaha

3

a tymczasem
Arsenal 4 - 1 Newcastle
2 asysty Alexis Sánchez
kolejny świetny mecz w wykonaniu Alexisa

0

Juve jest jak dla mnie najmocniejsze z potencjalnych rywali.Jak chcemy iść po LM to nie możemy się bać kogokolwiek a taki mecz pokazał by nam w którym punkcie jesteśmy po za tym TVP1 pokazałoby pewnie ten mecz
fajnie by było zagrać właśnie z nimi

3

powodzenia w nowym klubie Montoya

0

"Musimy poczekać na reakcję klubu, który jest zaskoczony sytuacją z Montoyą, biorąc pod uwagę odnowienie z nim kontraktu przed wakacjami i podwyżkę"
Zarząd zaskoczony? Ja wcale

0

Nie dziwię się

0

nie życzę Kloppowi źle ale niech go zwolnią za złe wyniki w lidze i niech przyjdzie do nasz:) i niech weźmie że sobą Reus,Humelsa,Gundogana i Piszczka na prawą obronę;P
ehh marzenia

0

Mascherano powinien być naszym kapitanem!

7

Luis Enrique i jego wyciąganie wniosków...

0

Jak mielibyśmy grać z dwoma DP to ja bym postawił na Mascherano i Samper
Mascherano bo jest lepszy od Busiego
Samper bo trzeba odmłodzić skład

0

z tego co czytałem to Neymar już był dawno dogadany i miał przyjść na zasadzie wolnego transferu za darmo tylko naszemu zarządowi coś się odmieniło i wydali gruby hajs żeby go sprowadzić rok wcześniej

1

Gil Manzano dobrze sędziował a biorąc pod uwagę poprzednie Klasyki to można powiedzieć że bardzo dobrze

4

Zawodnik-Ronaldo
Trener- Simeone lub Ancelotti

6

już się pogodziłem z tą sankcją,wątpię żeby coś w tej kwestii się zmieniło

1

na każdym stadionie można zaobserwować tego typu zachowania(również na Camp Nou) ale okrzyki typu „Shakira to ku***” to już jest mocne przegięcie...

0

Może ta nagroda będzie nosiła imię Mesiego gdy już zostanie najlepszym strzelcem i dlatego nie został nominowany;P A tak na poważnie to te nominacje(i nie mówię tutaj tylko o napastnikach) to jakaś kpina.

0

A gdzie Di Maria?

0

gdyby nie Messi mielibyśmy podobną sytuację co reprezentacja Hiszpanii ;/

0

rozkręca się na GD

0

miał by czas żeby poprawić fryzurę ;)

3

Courtois musi wygrać
tyle w temacie

12

Co by nie mówić o Perezie i o tym jego miejscu w komisji to tutaj się z nim zgodzę bo jest o wiele więcej pomocników lepszych od Busquetsa chociażby Yaya Toure

6

Jestem pewny na 99% że pobije ten rekord.

0

świetnie to wygląda...kolejny mecz na zero z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?