Joker 13
Dołączył/a: styczeń 2014
Siedlce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
7 ostatnich spotkań bez straty gola RESPEKT
14
widok z okna > biuro
0
Fajny żarcik, myślę że Xavi odbierze to pozytywnie i też się z tego będzie śmiał:D
0
Wiem że to show ale fajnie się to wszystko ogląda mimo że jest udawane.Wolę to niż np.KSW(choć też oglądam)...gdyby wyłączyć dźwięk i nie słuchać tych komentatorów którzy podniecają się każdym nawet najsłabszym ciosem to zwyczajnie po paru minutach byście to wyłączyli.WWE dostarcza mi więcej emocji i tyle.
ps. dla niezorientowanych obecny mistrz WWE Brock Lesnar(nie wiem czy obronił mistrzostwo bo nie oglądałem jeszcze Wreselmanii) jest byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej.
2
Nie dziwi mnie to ani trochę...w USA ten sport nie jest aż tak popularny.Jak bym miał wymienić najlepszych graczy z kosza,hokeja,baseballa czy futbolu amerykańskiego to nie wymieniłbym pewnie nikogo bo zwyczajnie się tym nie interesuję.
0
co oni tam palą że takie news wymyślają? takich bredni dawno już nie słyszałem hahaha
3
a tymczasem
Arsenal 4 - 1 Newcastle
2 asysty Alexis Sánchez
kolejny świetny mecz w wykonaniu Alexisa
0
Juve jest jak dla mnie najmocniejsze z potencjalnych rywali.Jak chcemy iść po LM to nie możemy się bać kogokolwiek a taki mecz pokazał by nam w którym punkcie jesteśmy po za tym TVP1 pokazałoby pewnie ten mecz
fajnie by było zagrać właśnie z nimi
3
powodzenia w nowym klubie Montoya
2
http://www.independent.co.uk/incoming/article8755587.ece/alternates/w460/Arsene-Wenger.jpg
0
"Musimy poczekać na reakcję klubu, który jest zaskoczony sytuacją z Montoyą, biorąc pod uwagę odnowienie z nim kontraktu przed wakacjami i podwyżkę"
Zarząd zaskoczony? Ja wcale
0
Nie dziwię się
0
nie życzę Kloppowi źle ale niech go zwolnią za złe wyniki w lidze i niech przyjdzie do nasz:) i niech weźmie że sobą Reus,Humelsa,Gundogana i Piszczka na prawą obronę;P
ehh marzenia
0
Mascherano powinien być naszym kapitanem!
7
Luis Enrique i jego wyciąganie wniosków...
0
Jak mielibyśmy grać z dwoma DP to ja bym postawił na Mascherano i Samper
Mascherano bo jest lepszy od Busiego
Samper bo trzeba odmłodzić skład
0
z tego co czytałem to Neymar już był dawno dogadany i miał przyjść na zasadzie wolnego transferu za darmo tylko naszemu zarządowi coś się odmieniło i wydali gruby hajs żeby go sprowadzić rok wcześniej
1
Gil Manzano dobrze sędziował a biorąc pod uwagę poprzednie Klasyki to można powiedzieć że bardzo dobrze
4
Zawodnik-Ronaldo
Trener- Simeone lub Ancelotti
6
już się pogodziłem z tą sankcją,wątpię żeby coś w tej kwestii się zmieniło
1
na każdym stadionie można zaobserwować tego typu zachowania(również na Camp Nou) ale okrzyki typu „Shakira to ku***” to już jest mocne przegięcie...
0
Może ta nagroda będzie nosiła imię Mesiego gdy już zostanie najlepszym strzelcem i dlatego nie został nominowany;P A tak na poważnie to te nominacje(i nie mówię tutaj tylko o napastnikach) to jakaś kpina.
0
A gdzie Di Maria?
0
gdyby nie Messi mielibyśmy podobną sytuację co reprezentacja Hiszpanii ;/
0
rozkręca się na GD
0
miał by czas żeby poprawić fryzurę ;)
3
Courtois musi wygrać
tyle w temacie
12
Co by nie mówić o Perezie i o tym jego miejscu w komisji to tutaj się z nim zgodzę bo jest o wiele więcej pomocników lepszych od Busquetsa chociażby Yaya Toure
6
Jestem pewny na 99% że pobije ten rekord.
0
świetnie to wygląda...kolejny mecz na zero z tyłu