0

ale według ciebie teraz nie spełnia się w tej roli

0

Balian88888,gdyby wykorzystał tą wspomnianą przez ciebie połowę sytuacji to i tak byś narzekał, że nie wykorzystuje reszty, nie wiem dlaczego ale większość potrafi tylko krytykować a nie doceniać

0

ale świetna akcja

0

ale jesteście żałośni ... większość z was pewnie by tej piłki nie dogoniła , skoro tacy jesteście wyśmienici to dlaczego wy tam nie biegacie ??

0

FlyEmirates pajacu zanim zaczniesz komentować to pokarz na co ciebie stać cwaniaku

0

Messi sam na sam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?