0

Ale czy Halilović może dać dużo Sevilli, aby grać regularnie :D

0

Gdzie będzie transmisja w internecie?

2

Solidy występ S.Roberto :)
Co myślicie?

0

Powie mi ktoś czemu go sprzedali w takim momencie?
Barcelona zostanie z Munirem i Sandro,a nie oszukujmy się,jeszcze wiele im brakuje do Pedro,także moim zdaniem zła decyzja.

0

Wieże to są w kościele... :)

0

Tylko co będzie jak ten Polak strzeli kilka goli Barcelonie :D

0

Maskerano?
Kto to taki?

0

Dokładnie,banda gimbusów,którzy nie powinni się nazywać kibicami Barcy.

0

Komentarze z tamtego sezonu:
Sprzedajmy go przy pierwszej okazji,on w piłkę grac nie potrafi,po co nam taki piłkarz...

0

A kogo chciałbyś wystawić zamiast Alvesa?
Montoye?hahahaha

1

Hahahaha.
Najgłupszy artykuł jaki czytam.

0

Może od razu całą La Masie sprzedać?

1

Czyli zostaniemy bez prawego obrońcy bo Montoya zostanie wypożyczony...
Good job!

0

Wirus,komp do wywalenia...

1

Niech sobie przypomnę komentarze z przed kilku miesięcy:
Sprzedać go przy pierwszej okazji!Po co on nam!

0

pl-sport.rv
Fajna stronka,tylko jakość słaba,ale wystarczy smsa wysłać i git :D

0

Czyli aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć 18 lat?...

0

Poda ktoś link transmisji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?