6

@PatrychoO Strach ich paraliżuje.

1

@Who_you_mam I kogo wziąć w jego miejsce? Jak odejdzie Guardiola to nie będzie mowy o LM w następnym sezonie, jak już to po sezonie powinien odejść.

4

@Szczepanbog1 jesteś gejem ale o tym nie wiesz.

1

@kemyt1995 Raczej są po prostu wypaleni.

0

@KamQiX zgadzam się choć sądzę, że problemy Pepa nie mają tu nic do rzeczy. To sport w którym własnie ucieka się od prywatnych problemów.

0

@F3DO Real jest chujowy ale City to nie wiem jak opisać.

0

Dziwne to City, trenera mają, piłkarzy mają a grają takie gówno, że to poezja, albo potrzeba nowej głowy i odejścia Guardioli albo trzeba wyjebać 3/4 składu bo chłopaki powygrywali wszystko i im się nie chce.

6

Ousmane Dembele to mój wróg nr 1.

0

Awans raczej pewny dla Realu, na Barnabeu City będzie jak małe dziecko w biedronce bez rodziców.

6

I bardzo dobrze, City nie zasłużyło na wygraną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?