JordiAlba188
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PatrychoO Strach ich paraliżuje.
1
@Who_you_mam I kogo wziąć w jego miejsce? Jak odejdzie Guardiola to nie będzie mowy o LM w następnym sezonie, jak już to po sezonie powinien odejść.
4
@Szczepanbog1 jesteś gejem ale o tym nie wiesz.
1
@kemyt1995 Raczej są po prostu wypaleni.
0
@KamQiX zgadzam się choć sądzę, że problemy Pepa nie mają tu nic do rzeczy. To sport w którym własnie ucieka się od prywatnych problemów.
0
@F3DO Real jest chujowy ale City to nie wiem jak opisać.
0
Dziwne to City, trenera mają, piłkarzy mają a grają takie gówno, że to poezja, albo potrzeba nowej głowy i odejścia Guardioli albo trzeba wyjebać 3/4 składu bo chłopaki powygrywali wszystko i im się nie chce.
6
Ousmane Dembele to mój wróg nr 1.
0
Awans raczej pewny dla Realu, na Barnabeu City będzie jak małe dziecko w biedronce bez rodziców.
6
I bardzo dobrze, City nie zasłużyło na wygraną.