JordiAlbaFan_94
Dołączył/a: luty 2013
Kalisz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W walce o Garetha Bale (60 - 70 mln. euro) nie mamy szans .. ; David Silva (30 - 40 mln euro) , Isco (20 - 25 mln. euro) ; Mats Hummels (25 - 30 mln. euro) ; De Gea (20 - 25 mln. euro) ; Marquinhos nie chce u nas grać ..
Jedynie kupimy Neymara z tych wyżej wymienionych :) To było by piękne gdyby byśmy mieli Bale'a , Hummelsa , De Gea , ale to marzenia tylko :)
0
1.) Zmiana trenera nie wchodzi w ogóle w grę . Tito Vilanova powinien dostać drugą szansę i pokazać się z lepszej strony w nowym sezonie.
2.) Priorytetem będzie zakup bramkarza (Ter Stegen , Handanovic , Guaita , może drugi bramkarz Niemiec ? Adler ? lub bramkarz z wyższej półki (to mało prawdopodobne).
3. Kupienie środkowego obrońcy i tutaj nie bawić się w Ligę Hiszpańską , w wychowanków tylko wyłożyć grubą kasę 20 - 30 mln. euro i kupić kogoś solidnego , szybkiego i dosyć wysokiego. Kompany , Hummels , Thiago Silva , David Luiz ... dużo jeszcze jest dobrych stoperów..
4.) Skoro tak trąbią o Neymarze to kupić go z myślą że będzie to drugi Ronaldinho i da drużynie w ataku szybkość i świeżość i będzie strzelał gole i asystował. Byle utrzymał poziom grania z Brazylii to będzie dobrze :)
5. Popróbować też grę inną formacją niż , żeby Barca mogła zaskoczyć rywala czymś całkiem innego niż formacja 4x3x3 i klepanie piłki od obrony do pomocy.
6. Spróbowałam bym też z kupnem środkowego napastnika (taką 9 z pierwszego wydarzenia) i dać Messiego na prawe skrzydło jak za czasów Henry'ego i Eto'o. Tutaj to też wiąże się z wydaniem sumki na poziomie 30 mln. euro.
Pomysłów jest dużo , wystarczy kasa i dobre transfery + zmiany z formacją i gra już się może poprawić :)
0
Po awansie :) Straciłem nadzieje na awans po obejrzeniu pierwszej połowy i 6 minut drugiej ... jak awansujemy to będzie cud ;)
0
Alexis jest nieprzewidywalny , raz gra piach ,a czasami potrafi oczarować każdego :)
0
http://www72.zippyshare.com/v/8802900/file.html
:D
0
Puyol się rozkraczył jak baletnica przy zwodzie Di Marii ... Stoper jest potrzebny (zajebist**) i dobry bramkarz ... Neymar przyjdzie to może zamiast tego Fabregasa albo Pedro coś ugra ... Całkowita padaka w dzisiejszym meczu. Skład ten sam co z Milanem , a jeszcze gorsza gra ... Nie ma co tu oszczędzać piłkarzy bo grają fatalnie ... i pewnie część osób będzie podobnego zdania... Obrona jest dziurawa ... Pique fauluje , Puyol się rozkracza , Alba leży 3 minuty na murawie (sytuacja w 1 połowie) , Alves traci piłki . Czemu nie mamy szybkiego stopera który ma nadarzył w biegu za Ronaldo czy Ozilem ? Przydał by się Hummels albo David Luiz ...
W tym sezonie trzeba się nacieszyć tylko Ligą , Real ma już Super Puchar Hiszpanii i Puchar Króla i jeszcze mogą mieć LM , mam nadzieję że Manchester United ich wyeliminuje z rozgrywek ...
0
@ Katalończyk25HZ
Fabregasa nie ma na ławce
0
To nie jest ta sama Barca co wcześniej , podają wzdłuż boiska bez sensu , Villa i Alexis za szeroko na skrzydłach grają , dostaną piłkę i zgrywają do tyłu i tak w kółko , brakuje zaskoczenia , podania nad linią obrony , strzałów z daleka , pomysłu na sklepanie obrony ....
0
@ElMadridista
Obrona 4 - 5 piłkarzy Milanu , przerwa 2 - 3 metry i 4 pomocników Milanu :) Pierwszy gol Sędzia 1 Barca 0 , drugi gol dla Milanu strzelony prawidłowo :)
Ewidentna ręka gracza Milanu i gol nie powinien zostać uznany :)
Stało się :) , jeszcze nie wszystko przegrane , wynik 2:0 czy 3:0 na Camp Nou jest realny :)
0
@ Vitoo
Carles Puyol nigdy nie odejdzie z Barcelony , dużo już mu nie zostało grania , ale pozostanie z nami do końca swoich dni :)
0
@RawHell
O Garetha Bale'a nie mamy co walczyć , Walijczyk ma trzy opcje :
Bayern , Real Madryt i pozostanie w "Kogutach" . Za Bale'a trzeba wyłożyć grubo ponad 50 mln euro , więc wątpię żeby doszło do takie transferu , teraz potrzebujemy stopera i bramkarza i już głośno o transferze Neymara latem z Brazylii to też będzie trzeba wyłożyć kilkadziesiąt milionów.
Zobaczymy latem czy transfer Neymara dojdzie do skutku , bo to co piszą nie wiemy czy to w 100 % prawda ... :)
0
Powinno być 3:0 dla Barcy ....
0
Alexis już spokojnie miał 3 "setki" a gówno wychodzi z tego :)
0
Do spalonego brakło z pół metra ! :/
0
Iniesta pewnie wejdzie za parę minut :P
0
Messi GOL !!!
0
Wielkie brawa :) Zasłużył na to ! :)