0

W walce o Garetha Bale (60 - 70 mln. euro) nie mamy szans .. ; David Silva (30 - 40 mln euro) , Isco (20 - 25 mln. euro) ; Mats Hummels (25 - 30 mln. euro) ; De Gea (20 - 25 mln. euro) ; Marquinhos nie chce u nas grać ..
Jedynie kupimy Neymara z tych wyżej wymienionych :) To było by piękne gdyby byśmy mieli Bale'a , Hummelsa , De Gea , ale to marzenia tylko :)

0

1.) Zmiana trenera nie wchodzi w ogóle w grę . Tito Vilanova powinien dostać drugą szansę i pokazać się z lepszej strony w nowym sezonie.

2.) Priorytetem będzie zakup bramkarza (Ter Stegen , Handanovic , Guaita , może drugi bramkarz Niemiec ? Adler ? lub bramkarz z wyższej półki (to mało prawdopodobne).

3. Kupienie środkowego obrońcy i tutaj nie bawić się w Ligę Hiszpańską , w wychowanków tylko wyłożyć grubą kasę 20 - 30 mln. euro i kupić kogoś solidnego , szybkiego i dosyć wysokiego. Kompany , Hummels , Thiago Silva , David Luiz ... dużo jeszcze jest dobrych stoperów..

4.) Skoro tak trąbią o Neymarze to kupić go z myślą że będzie to drugi Ronaldinho i da drużynie w ataku szybkość i świeżość i będzie strzelał gole i asystował. Byle utrzymał poziom grania z Brazylii to będzie dobrze :)

5. Popróbować też grę inną formacją niż , żeby Barca mogła zaskoczyć rywala czymś całkiem innego niż formacja 4x3x3 i klepanie piłki od obrony do pomocy.

6. Spróbowałam bym też z kupnem środkowego napastnika (taką 9 z pierwszego wydarzenia) i dać Messiego na prawe skrzydło jak za czasów Henry'ego i Eto'o. Tutaj to też wiąże się z wydaniem sumki na poziomie 30 mln. euro.

Pomysłów jest dużo , wystarczy kasa i dobre transfery + zmiany z formacją i gra już się może poprawić :)

0

Po awansie :) Straciłem nadzieje na awans po obejrzeniu pierwszej połowy i 6 minut drugiej ... jak awansujemy to będzie cud ;)

0

Alexis jest nieprzewidywalny , raz gra piach ,a czasami potrafi oczarować każdego :)

0

Puyol się rozkraczył jak baletnica przy zwodzie Di Marii ... Stoper jest potrzebny (zajebist**) i dobry bramkarz ... Neymar przyjdzie to może zamiast tego Fabregasa albo Pedro coś ugra ... Całkowita padaka w dzisiejszym meczu. Skład ten sam co z Milanem , a jeszcze gorsza gra ... Nie ma co tu oszczędzać piłkarzy bo grają fatalnie ... i pewnie część osób będzie podobnego zdania... Obrona jest dziurawa ... Pique fauluje , Puyol się rozkracza , Alba leży 3 minuty na murawie (sytuacja w 1 połowie) , Alves traci piłki . Czemu nie mamy szybkiego stopera który ma nadarzył w biegu za Ronaldo czy Ozilem ? Przydał by się Hummels albo David Luiz ...
W tym sezonie trzeba się nacieszyć tylko Ligą , Real ma już Super Puchar Hiszpanii i Puchar Króla i jeszcze mogą mieć LM , mam nadzieję że Manchester United ich wyeliminuje z rozgrywek ...

0

@ Katalończyk25HZ
Fabregasa nie ma na ławce

0

To nie jest ta sama Barca co wcześniej , podają wzdłuż boiska bez sensu , Villa i Alexis za szeroko na skrzydłach grają , dostaną piłkę i zgrywają do tyłu i tak w kółko , brakuje zaskoczenia , podania nad linią obrony , strzałów z daleka , pomysłu na sklepanie obrony ....

0

@ElMadridista
Obrona 4 - 5 piłkarzy Milanu , przerwa 2 - 3 metry i 4 pomocników Milanu :) Pierwszy gol Sędzia 1 Barca 0 , drugi gol dla Milanu strzelony prawidłowo :)
Ewidentna ręka gracza Milanu i gol nie powinien zostać uznany :)
Stało się :) , jeszcze nie wszystko przegrane , wynik 2:0 czy 3:0 na Camp Nou jest realny :)

0

@ Vitoo
Carles Puyol nigdy nie odejdzie z Barcelony , dużo już mu nie zostało grania , ale pozostanie z nami do końca swoich dni :)

0

@RawHell
O Garetha Bale'a nie mamy co walczyć , Walijczyk ma trzy opcje :
Bayern , Real Madryt i pozostanie w "Kogutach" . Za Bale'a trzeba wyłożyć grubo ponad 50 mln euro , więc wątpię żeby doszło do takie transferu , teraz potrzebujemy stopera i bramkarza i już głośno o transferze Neymara latem z Brazylii to też będzie trzeba wyłożyć kilkadziesiąt milionów.
Zobaczymy latem czy transfer Neymara dojdzie do skutku , bo to co piszą nie wiemy czy to w 100 % prawda ... :)

0

Powinno być 3:0 dla Barcy ....

0

Alexis już spokojnie miał 3 "setki" a gówno wychodzi z tego :)

0

Do spalonego brakło z pół metra ! :/

0

Iniesta pewnie wejdzie za parę minut :P

0

Messi GOL !!!

0

Wielkie brawa :) Zasłużył na to ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?