JordiAlbaOFC
Dołączył/a: styczeń 2013
Kąty Wrocławskie
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałem mecz BRA-ANG Neymar pod ogromną presją otworzenie najbardziej znanego stadionu na nowo, a lada chwila miał jechać podpisać kontrakt z Barceloną. Neymar zaprezentował się dobrze i wiem, że nie zawiedzie nas w ważnych spotkaniach. Nie wiem czemu ludzie mówicie, że Neymar to piłkarz YT i stoją przy nim i czekają co on zrobi? Patrzcie co się dzieję jak obrońca do niego chcę podejść od razu się to kończy "siatką" założoną w fantastyczny sposób, albo faulem na żółtą/czerwoną kartkę. Neymar to wspaniały drybler i zawodnik godny swojej ceny. #VeB!
0
Wygrałem zakład z kolegą który jest fanem Realu że jak Ronaldo strzelił 3 to Messi 4 lub więcej i się nie myliłem. Messi to jest najlepszy zawodnik na świecie i nic tego nie zmieni. Cieszy także powrót Pedro do strzelania bramek bo ten zawodnik mimo że gra dużo jest przy piłce podaje umie wejść poprostu czuje gre a Alexis w tym sezonie jest bezproduktywny i dużo udaje przynosząc nam wstyd. Chciałbym szczerze by odszedł Alexis od nas i my byśmy mieli pieniądze na Neymara. Pozdrawiam VeB!
0
Messi jest fantastyczny zarówno na boisku jak i poza nim. Nie mogę się nadziwić jak człowiek o takiej sławie i umiejętnościach może być tak skromny.Jestem pełen podziwu dla Messiego za to kim jest i jak się z tym obchodzi
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Visca
el
Barca by JordiAlbaOFC
0
Bardzo cieszy to że zawodnik z Barcy B gra w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju, może nie długo być z niego świetny w przyszłości zawodnik.