Jordi_Alba
Dołączył/a: grudzień 2012
UD
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mała poprawka niżej :P Przydała by się mozliwość edytowania.
0
Na początku sezonu i na Euro Pedro wymiatał, a teraz w Barcelonie jest cienki. Wszyscy go chwalą za to że wraca się po piłkę ale zadania defensywne należą do pomocników i obrońców chyba ze w Barcelonie też są od tego skrzydłowi.
0
Szczerze mówiąc to Alexis robi lepszą robotę niż Pedro. Alexis stara się i stwarza zagrożenie pod bramką przeciwnika, bo przecież jest napastnikiem i na tym polega jego praca. Założę się ze gdyby Sanchez dostawał tyle minut co Pedro to miał bym z 5 bramek w tym sezonie. Czemu Pedro nie marnuje setek w meczu?? Bo nawet do nich nie dochodzi i nie oddaje strzału, a Alexis się stara i widać po jego wyrazie twarz, że chcę wreszcie strzelić!! Czasami mam wrażenie że Pedro nie stara się o miejsce w pierwszym składnie, bo ma już je zapewnione na następny mecz.
Wiem że to co napisałem boli wielkich fanów Pedro, ale taka prawda. Na początku sezonu i na Euro Pedro wymiatał, a teraz w Barcelonie jest cienki, bo zadania ofensywne należą do pomocników i obrońców chyba ze w Barcelonie też są od tego skrzydłowi.
Gimby minusować!!!
0
AI FCB
No właśnie napastnik i rozgrywający w jednym. Gdy Messi rozgrywa zostaliśmy bez napastników i kto miał strzelić?? A z tego co widziałem Messi często był w strefie rozgrywającego w tym meczu (czyli cofnięty).
0
Mecz im nie wyszedł na całości. Czasami gdy myślałem że zrobimy jakąś kontrę czy coś piłkę dostawał Xavi i zwalniał grę. Myślałem wtedy że wydrę sobie włosy. Nie wiem co robił tam Messi?? Może mi ktoś powie?? Co robił Pedro?? Może mi ktoś powie?? Xavi powinien dostać 0 za ten zmarnowany mecz. Puyol waleczne serce i Pique dobrze sobie radzili w obronie, ale te straciliśmy dwie bramki (w tym jedna niesłusznie). Przy drugiej zawinił Puyol i myślę ze to się odbiło na jego ocenie. Ten skład który wystawiliśmy na ten mecz to był na ogórki z ligi gdzie jest nieszczelna obrona i możemy wejść do bramki przeciwnika, a nie na milan!! W rewanżu proponował bym grę bez Xaviego. Proponowany skład:
Valdes
Alves, Pique, Puyol, Adriano
Song
Fabregas, Iniesta
Tello, Messi, Alexis/Villa(jeśli będzie mógł wystąpić)
Nie pamiętam z kim ale był taki jeden mecz w ktorym Song mi się bardzo podobał i to samo robił w Arsenalu.
Tello i Alexis/Villa da nam wreszcie jakąś szybkość na skrzydłach i może jakieś strzały za pola karnego. I co najważniejsze to Miszcz Messi musi zagrać wysoko pod polem karnym, a jak nie potrafi to niech się zamieni z Fabsem bo jemu to bynajmniej wychodziło w reprezentacji!!
0
Tak sobie myślę kto zostanie kapitanem po VV i najlepszym kandydatem wydaje się być Pique. Związany z klubem na dlugo, wychowanek, skromny.
Ideał na kapitana.
0
przebojowy*
0
Lepszy przebojw Tello który strzeli bramke niż Pedro który nie strzela bramek ani wiele nie wnosi do gry.
0
Wreszcie wrócę do Valenci. Ciekawe czy coś się zmieniło :D
0
Valdes
Alves, Pique, Puyol i oczywiście że ja,
Busquets,
Xavi, Iniesta
Pedro, Messi, Alexis