0

Hochland to jest pyszne, dajesz!

0

"typowy jugol" dziś może rozyebać bank po całości wygrywając.

1

madrycioki poza 8 ;]

0

Parodia i nieśmieszny żart ta połowa. Europa poza zasięgiem.

5

Sezon pokazuje kim był Inigo w obronie.

3

Tak było. I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

0

@Giwera Kilka niedociągnięć jest

0

Barca 1, 2,5 gola w meczu, 7,5 roznych, kurs 2.90. Kusi zagrać.

1

Messi na last dance to wiadomo, ale 9 potrzebna najbardziej. Haaland nie do wyjęcia. Kane albo Alvarez.

6

@Virusk3 Na tym gównie to można dostać raka oczu i mózgu jednocześnie.

0

Można stawiać na live, że stracimy gola, nie ma ch*ja na Mariolę, że nie

1

Haaland, to jest pysznee

0

Hohland dzisiaj ukuje

0

@APTAPT Widzę, że % za mocno wjechały.

0

Gość wjeżdża nakładką i potem macha paluchem, że nic nie było. Ta grupa zawodowa to naprawdę idioci.

12

Jakby to powiedział Zenek czemu Messi odszedł "jak do tego doszło? nie wiem". Wielka strata i hańba dla rządzących. Wracaj Mistrzu na last dance.

0

W tym sezonie nie ma obrony. Z taką grą z tyłu nie widać tytułów.

2

@Eklerek Poszedł jak dzik w żołędzie

0

@VegetaPolska I niech tak zostanie

4

Jaki to jest pajac:))) Widać, jakie poważanie ma Alonso trenejro.

2

Torres to nie jest gośc na takie mecze. On dziś gra z przymusu, każdy o tym wie. Normalnie by nie wyszedł w 1 składzie.

1

@Quahoo No i? To coś zmienia w sędziowaniu?

0

@fejkenq Realnie oceniam formę i do tego brak ludzi z 1 składu.

1

Każdy kto oglądał ostatnie mecze wie, że dziś nawet bez punktu będzie.

0

Co za wymoczki w tej obronie tesco :)

1

No nie, ten znowu banana dziś nie jadł...

0

Dawać manitę tym leszczom

3

Jak te pajace z gwizdkiem lubią się ośmieszać w tej Hiszpanii...

1

Genk trafił frajera i robi go jak chce.

1

Ten cały patus Gala to jest "redaktor" na notatniku? Co za patus i frustrat, ja yebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?