JoseArkadioMorales
Dołączył/a: maj 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hochland to jest pyszne, dajesz!
0
"typowy jugol" dziś może rozyebać bank po całości wygrywając.
1
madrycioki poza 8 ;]
0
Parodia i nieśmieszny żart ta połowa. Europa poza zasięgiem.
5
Sezon pokazuje kim był Inigo w obronie.
3
Tak było. I nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
0
@Giwera Kilka niedociągnięć jest
0
Barca 1, 2,5 gola w meczu, 7,5 roznych, kurs 2.90. Kusi zagrać.
1
Messi na last dance to wiadomo, ale 9 potrzebna najbardziej. Haaland nie do wyjęcia. Kane albo Alvarez.
6
@Virusk3 Na tym gównie to można dostać raka oczu i mózgu jednocześnie.
0
Można stawiać na live, że stracimy gola, nie ma ch*ja na Mariolę, że nie
1
Haaland, to jest pysznee
0
Hohland dzisiaj ukuje
0
@APTAPT Widzę, że % za mocno wjechały.
0
Gość wjeżdża nakładką i potem macha paluchem, że nic nie było. Ta grupa zawodowa to naprawdę idioci.
12
Jakby to powiedział Zenek czemu Messi odszedł "jak do tego doszło? nie wiem". Wielka strata i hańba dla rządzących. Wracaj Mistrzu na last dance.
0
W tym sezonie nie ma obrony. Z taką grą z tyłu nie widać tytułów.
2
@Eklerek Poszedł jak dzik w żołędzie
0
@VegetaPolska I niech tak zostanie
4
Jaki to jest pajac:))) Widać, jakie poważanie ma Alonso trenejro.
2
Torres to nie jest gośc na takie mecze. On dziś gra z przymusu, każdy o tym wie. Normalnie by nie wyszedł w 1 składzie.
1
@Quahoo No i? To coś zmienia w sędziowaniu?
0
@fejkenq Realnie oceniam formę i do tego brak ludzi z 1 składu.
1
Każdy kto oglądał ostatnie mecze wie, że dziś nawet bez punktu będzie.
0
Co za wymoczki w tej obronie tesco :)
1
No nie, ten znowu banana dziś nie jadł...
0
Dawać manitę tym leszczom
3
Jak te pajace z gwizdkiem lubią się ośmieszać w tej Hiszpanii...
1
Genk trafił frajera i robi go jak chce.
1
Ten cały patus Gala to jest "redaktor" na notatniku? Co za patus i frustrat, ja yebie.