Josephfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poczekajcie na 91 minute.. to sie przekonacie , a pozniej bedzie coraz gorzej a na koncu sioe beda lać!!!!!
0
leją sie na koncu jest 90 min jaka zwała!!!!!!!!!!!!!!
0
Jest gool ja mam transmisje prosto z ESpany o 10 min szybsza!!!
1
1-1 93 min...
1
Eto przewrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ooooj Xavi sie strasznie teraz wkurwił!! I bardzo dobrze wkoncu on tylko chce tu wygrać
0
A ja spokojnie czekam na Bana :D
0
O moj Boże wchodzi "Sprasowane Usta" żal.pl i te jego genialne strzały XD
0
enriuk12 Dokladnie zobaczycie teraz Bojana megagwiazda XDXDXDXD
0
Ale z niektórych idioci którzy od początku meczu proszą sie do Guardioli o zmiane połwwy składu,albo jakies komenty do Henrego,a myślicie , że Bojan albo Hleb coś zdziałają przy takiej grze całego zespołu??? Nigdy w życiu wręcz przeciwnie! Problem leży gdzie indziej! Ten skład co jest na boisku to nasz najlepszy wyjściowy skład,a zmiany za dużo nie zmienią! To ci co są na boisku muszą ruszyć troche dupe i Wygrać ten mecz!
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
soccer-live.pl i tam wez nasz mecz o 22 i sport 5 izrael tv w WMP
0
ok bedzie
0
w przypadku 0-0 bedzie dogrywka i karne????//????
0
Windows media player
plik ,otworz adres URL >>>>
mms://s18wm.castup.net/994090002-52.wmv
Genialna jakosc meczu warte ogladania nie to co na Justin.tv Oglądac tak jak mówie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam
0
Nieno Yaya Toure mnie dzisiaj podnieca!!!!!!!!!!!!!!! :) :)
0
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
Wezcie nasz mecz i transmisie w Windows media Playerze Sport 5 Izrael Tv super
Transmisja!!!!!!! !!!!
0
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
Wezcie nasz mecz i transmisie w Windows media Playerze Sport 5 Izrael Tv super
Transmisja!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
0
Paczi 11 daj mi twoje gg to ci powiem
0
A co do meczu :) To oczywiście stawiam na duży wynik. Wiślacy wyjdą cali zestresowani,jak zobaczą naszych i tą całą otoczkę. Chciałbym aby mecz był nasz, żeby Barca była cały czas przy piłce, żeby ona tworzyła grę.. No i grad goli z naszej strony..
0
( Krystek1899 ) - Powiem ci tak ,że my kibice Barcelony mamy znacznie trudniej jeżeli chodzi o wyjazd na mecz Fcbarcelony. Nie każdy z nas ma pieniądze aby wyjechać na taki mecz,a to się wiąże z wielkimi kosztami.Wy Kibice Wisły macie znacznie łatwiej bo mieszkacie w Polsce,więc do stadionu macie niedaleko,a bilet za drogi też niejest. Więc nierozumiem dlaczego się wykłucasz ,o to kto ile razy był więcej na meczu.
A co do niektórych komentarzy odnośnie poziomu kibicowania,zgadzam się z Wiślakami,że Wisła ma znacznie lepszych kibiców.Wiem że u was jest gorąca atmosfera na meczach,chociaż jest was znacznie mniej..
0
(dj5002)
Powiem ci ,że bardzo mi się podobalo..Coś nowego dla każdego kibica Blaugrany. Ciekawe,Ciekawe Sam to wymyśliłeś czy skaś wzięłeś? Jak sam to gratuluje pomysłu i wyobrazni..
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
Bojan 27 ty dzieciaku od czego masz google człowieku! , od czego ty masz glowę??? Jak dziecko normalnie, byś sobie sam troszeczkę poszukał, i troche samodzielności
0
ja wam wszystkim proponuje TVU Player i kanał Soccer