O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

piter 88

sorry pomyliles strony a jak jestes taki honorowy zby skladac niewymuszone gratulacje wrogom to wez sie zapisz do harcerzy :)

0

el payaco

zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D

BAN!

mod

0

maksymilian

moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku

0

zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p

0

dobze Rafa gada :D pelen profesjonalizm :)

Zobacz wszystkie

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

Gol ladny ale asysta chyba przycmila wszysyko . Cudowne podanie nie widze tylko na tym filmiku kto to podal Iniesta czy Xavi ale to bez znaczenia bo obaj pokazali na euro ze potrfia dawac takie zaskakujace i precyzyjne dlugie prostopadle pily

0

zostal powolany ale to nie jest rowno znaczne z tym ze gra ;p

0

maksymilian

moze jednak nie gdybajmy co ?? a co do wielkosci realu to jaki dobry madrze grajacy zespol dostaje 2 czerwone kartki ?:> a z twojej wypowiedzi wychodzi ze BARCA niechce i dla tego jej czasem nie wychodz ? jak by na chceciach sie konczyla gra w pilke to orzeł przeworsk wygral by lige mistrzow ... nastepnym razem zastanow sie co piszesz i gdzie bo to nie jest strona realku tylo BARCELONY 10 latku

0

el payaco

zgadzam sie z toba w 100% czytajac ten artykol zastanawialem sie czy nie pomylilem stron ;| mysle ze jak by napisali ze "kopaczom ze stolicy udalo sie wyfarcic puchar dzieki zlej grze valenci. gdyz fakt ze [edit] blancos dostali 2 glupie czerwone kartki (no ale nie wymagajmy madrosci to madryt) chyba mowi sam za siebie jak grala valencia " nikt by sie chyba nie obrazil :D

BAN!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?