0

Jakby ktoś miał link, to będę wdzięczny za podrzucenie na priv. C+ nawet na wykupienie pakietu za bardzo muli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Kiedy ostatnio w finale miałeś widowisko? Grają te wielkie marki, super gwiazdy, a finały od lat to gra w szachy i nudy

3

Nie dotrze do tutejszych mędrców. Robienie z Messiego winnego porażek jest równie głupie jak robienie z niego ofiary. Co mają to w zwyczaju robić tutejsze visca łebki. I że powinien był iść do City. Sami se idźcie.

4

Ta, bo City to z nikim nie odpada i kasuje lm za lm. Pepofile wyłażą z norek.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?