1

@Kgorecki2500 chłop ledwo zdał maturę, a już dorobiony. Ale weź panie tak lataj.

1

@norbi77 dlatego ja co prawda wrzuciłam butelkę do lodówki, ale z niej nie skorzystałam…

2

@Criss18Barca jedno i drugie będzie smakować cudownie

2

@michaleu dlaczego? Ja tam uważam, że przyjaźń damsko-męska bez podtekstu erotycznego istnieje.

0

@Ptasior Syn Michała Pola

0

@michaleu dlaczego? Chyba dobrze, że się lubię z jego bff…

@Katalończyk 99 o co Ty mnie posądzasz, co?

0

@Alvarinho niektórym to nie przeszkadza…

1

@PaPo Tobie może nie. Ja tam chłopa lubię i japa uśmiechnięta teraz ;)

10

Wielką radość mi sprawiłeś Torresie Ferranie tym przełamaniem swoim :D

3

@Kessie nie wiem. Nie znam się.

1

@Ilka niby tak, ale przynajmniej wiesz, że jesteś widzialna xd

3

@Ilka ciesz się, że nie gej i że przynajmniej na Ciebie spojrzał xD

1

@Gaucho gdyby nie sędzia, to trafiłbyś z Hat trickiem Ferrana. Rób tak częściej :)

4

@Kozinho. Żeby pod Twoim tak nie krzyczał xd

24

¡Si se puede!
¡Si se puede!
¡SI SE PUEDE!

2

@kanver_ że im nie wstyd coś takiego pokazać

1

@Derpowsky cieszy mnie ten fakt

8

Ferrana nam podmienili :D

0

@MirusAmisz spokojnie

1

@MirusAmisz co zrobiłam? Prawie gola strzelił…

1

@VamoSBarca88 chyba tak…

1

@Eklerek oj nie gniewaj się na mnie, martwiłam się o Ciebie

0

@Kozinho. Szybki jesteś

0

@Czyhrynski Uwaga, jedzie śmieciarka - Warszawa

0

@Kessie czyli starszy od moich starych xd
@Kozinho. czego mi fufasz?

1

@TR3YWAY nie kracz!!!

1

@Kozinho. Nie. Skoro ta przyjaźń nie przetrwała, to znaczy, że to nie była prawdziwa przyjaźń.

1

@Kozinho. Na trudno…

1

@Kessie może jestem wrażliwym młodym mężczyzną xd

@Kozinho. czyli stary xd

2

@Comentateiro wybór jest prosty: po pierwsze Barça, po pierwsze barceloniacy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?