0

Niech gra na igrzyskach . Co to Barcelona obóz pracy czy co ?

I jeszcze powodzenia powinni mu życzyć .

0

heeh.. szkoda ... Teraz nie zobacze już tej magii na którą czekałem w każdym meczu Barcy ;(

0

hehe czyli Eto'o jest zgłoszony . Tylko świr mógłby go sprzedać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?