Barca i Real to dwóch najlepszych "płatników" w lidze,piłkarze mają najwyzsze kontrakty, ktos kupiony za 15 baniek musi miec odpowiedni kontrakt (nic sie w kontrakcie nie zmienia przez cały czas jego obowiązywania ,chocby nie wiem co kontuzje,wyjazd do rezerw,wypozyczenia nic).
Teraz wezmy taki Racing, Henrique grał nienajgorzej, to dlaczego go nie kupili? niby kasa z Canalesa jest,ale Canales wychowanek dostawał moze ze 20 klockow na tydzień strzelał bramki, asystował prawie gwiazda(kasa z Madrytu zgubiła młodego teraz w Srealu ma pewnie 2-3 razy tyle i nikt go nie kupi) Henrique obronca bez fajerwerków kibicow i sponsorow nie przyciągnie,a trzeba na transfer i kontrakt wyłozyc.
Ja jestem Very Happy kolejny całkowicie niepotrzebny,piłkarz/pracownik spada co najmniej na rok z listy płac,a to moze tylko na dobre wyjść.
Chygra był "ofiarą" cięcia kosztów, do tego Shakhtar powiedział ok(oczywiscie na plus dla nich z drugiej strony pare baniek z rocznego bilansu spadło) z Milito,Henrique nie było tak łatwo,nikt nie chciał na nich kasy wyłożyć i dlatego są do dzis.Z 3 powyzszych stoperów Chygra był moim skromnym zdaniem najlepszy,ale to juz historia. Co do wypozyczenia Heńka to radze spojrzec na to z takiej strony.ROK JEGO KONTRAKTU TO PEWNIE ROCZNE UTRZYMANIE 10 MŁODZIANÓW Z CANTERY.MAŁO?
3 dobre sezony w dobrych ligach?!?Czekam na te porazajace statystyki jak to był nie do przejscia w Racingu pfff.
Kolejna sprawa typ środkowego obroncy, Henrique jest identyczny jak Pique(oczywiscie kto jest lepszy bez Shakiry na głowie to nie trzeba chyba objasniać, a tego moze w ostatecznosci zastapic Busquets nawet Mascherano by lepiej zagrał od niego.
TEORIA Ok Heniek zostaje gra 2 dobre mecze pewnie zechce stałego miejsca,podwyzki i przedłuzenia kontraktu SYF W SZATNI GOTOWY.Dziekuje
jeffren bedzie wart tyle co Carroll,jak bedzie miał 2 metry wzrostu i bedzie grał z bani jak Morientes i bedzie to transfer wewnątrz ligi angielskiej.Carroll to przyszłosc angielskiej repry bardzo odpowiedni zawodnik na styl angielski.tylko,ze wszyscy wysocy jakby czesciej kontuzji dostawali.Carroll out nastepny jest pewnie Carlton Cole i trzeci Heskey (?) ten ostatni pokazuje jak cienko jest z ta pozycja w anglii i wszyscy oni są ze szkła, w Anglii czesto kariere media za zawodnikow prowadza.Np. ostatni rok Dudka Liverpoolu,promowany przez media Kirkland nadzieja repry itd. kto zna temat wiemy jak to sie skonczyło.
I IE MA CO POROWNYWAC ZAKUPU DO ZAKUPU,AFFELAY BYŁ TAK TANIO BO MIAŁ ROK DO KONCA KONTRAKTU.JEFFREN MA PEWNIE NA 2 LUB 3.WARTOSC PIŁKARZA TO GŁOWNIE ZSUMOWANE JEGO ZAROBKI PLUS TYLE ILE KLUB SOBIE ZARZYCZY.PIŁKARZ WART 3 Z TRZYLETNIM KONTRAKTEM GRAJACY Z ŁAWKI W NAJLEPSZYM KLUBIE NA SWIECIE POWINIEN ISC ZA MINIMUM 9 DZIEKUJE I PZDR
Kopiował Alvesa wiec prawa obrona co z tego ze wiekszosc meczu jest pod bramką przeciwnika wystawiony jest na prawą obrone.Raczej nie mamy zawodnika na pozycji Beckhama nikt u nas nie centruje piłek w pole karne tuż po przekroczeniu połowy :D
Bez obrazy ale,Bartra i Montoya to sredniaki niegodni pierwszego zespołu.W tym roku Fontas za rok Muniesa.Po cichu licze na Sakho bo Abi nie jest juz pierwszej młodosci, Milito i Maxwell wyjazd moze jak nie teraz to zaklepac transfer na za rok lub wymiany sam Fontas przy stracie co najmniej 3-4 (Caceres,Henrique,Milito,Maxwell) to troche mało.Kłopoty Puyola ze zdrowiem itd.Poczatek roku był bardzo nerwowy przez to lepiej o tym pomyslec juz teraz.
Tia liga angielska jest najlepsza bo cały Londyn gra w europejskich pucharach co roku?Ile oni mają miejsc teraz 7,8 czy 10 za rok pewnie juz 12 bedą mieli i za co?Reprezentacje mają wrecz smieszną.Kasa kasa i tylko kasa.Bo na boisku rządzi tylko BARCA!
Komentarze
0
Barca i Real to dwóch najlepszych "płatników" w lidze,piłkarze mają najwyzsze kontrakty, ktos kupiony za 15 baniek musi miec odpowiedni kontrakt (nic sie w kontrakcie nie zmienia przez cały czas jego obowiązywania ,chocby nie wiem co kontuzje,wyjazd do rezerw,wypozyczenia nic).
Teraz wezmy taki Racing, Henrique grał nienajgorzej, to dlaczego go nie kupili? niby kasa z Canalesa jest,ale Canales wychowanek dostawał moze ze 20 klockow na tydzień strzelał bramki, asystował prawie gwiazda(kasa z Madrytu zgubiła młodego teraz w Srealu ma pewnie 2-3 razy tyle i nikt go nie kupi) Henrique obronca bez fajerwerków kibicow i sponsorow nie przyciągnie,a trzeba na transfer i kontrakt wyłozyc.
Ja jestem Very Happy kolejny całkowicie niepotrzebny,piłkarz/pracownik spada co najmniej na rok z listy płac,a to moze tylko na dobre wyjść.
0
Chygra był "ofiarą" cięcia kosztów, do tego Shakhtar powiedział ok(oczywiscie na plus dla nich z drugiej strony pare baniek z rocznego bilansu spadło) z Milito,Henrique nie było tak łatwo,nikt nie chciał na nich kasy wyłożyć i dlatego są do dzis.Z 3 powyzszych stoperów Chygra był moim skromnym zdaniem najlepszy,ale to juz historia. Co do wypozyczenia Heńka to radze spojrzec na to z takiej strony.ROK JEGO KONTRAKTU TO PEWNIE ROCZNE UTRZYMANIE 10 MŁODZIANÓW Z CANTERY.MAŁO?
3 dobre sezony w dobrych ligach?!?Czekam na te porazajace statystyki jak to był nie do przejscia w Racingu pfff.
Kolejna sprawa typ środkowego obroncy, Henrique jest identyczny jak Pique(oczywiscie kto jest lepszy bez Shakiry na głowie to nie trzeba chyba objasniać, a tego moze w ostatecznosci zastapic Busquets nawet Mascherano by lepiej zagrał od niego.
TEORIA Ok Heniek zostaje gra 2 dobre mecze pewnie zechce stałego miejsca,podwyzki i przedłuzenia kontraktu SYF W SZATNI GOTOWY.Dziekuje
0
jeffren bedzie wart tyle co Carroll,jak bedzie miał 2 metry wzrostu i bedzie grał z bani jak Morientes i bedzie to transfer wewnątrz ligi angielskiej.Carroll to przyszłosc angielskiej repry bardzo odpowiedni zawodnik na styl angielski.tylko,ze wszyscy wysocy jakby czesciej kontuzji dostawali.Carroll out nastepny jest pewnie Carlton Cole i trzeci Heskey (?) ten ostatni pokazuje jak cienko jest z ta pozycja w anglii i wszyscy oni są ze szkła, w Anglii czesto kariere media za zawodnikow prowadza.Np. ostatni rok Dudka Liverpoolu,promowany przez media Kirkland nadzieja repry itd. kto zna temat wiemy jak to sie skonczyło.
I IE MA CO POROWNYWAC ZAKUPU DO ZAKUPU,AFFELAY BYŁ TAK TANIO BO MIAŁ ROK DO KONCA KONTRAKTU.JEFFREN MA PEWNIE NA 2 LUB 3.WARTOSC PIŁKARZA TO GŁOWNIE ZSUMOWANE JEGO ZAROBKI PLUS TYLE ILE KLUB SOBIE ZARZYCZY.PIŁKARZ WART 3 Z TRZYLETNIM KONTRAKTEM GRAJACY Z ŁAWKI W NAJLEPSZYM KLUBIE NA SWIECIE POWINIEN ISC ZA MINIMUM 9 DZIEKUJE I PZDR
0
BAN
0
Ostrzeżenie
0
Jest Romeu i jest Rossell pierwszy to DM drugi srodek obrony.
Jednak menager sie przydaje LOL a przynajmniej wiedza o piłkarzach
0
Kopiował Alvesa wiec prawa obrona co z tego ze wiekszosc meczu jest pod bramką przeciwnika wystawiony jest na prawą obrone.Raczej nie mamy zawodnika na pozycji Beckhama nikt u nas nie centruje piłek w pole karne tuż po przekroczeniu połowy :D
0
Bez obrazy ale,Bartra i Montoya to sredniaki niegodni pierwszego zespołu.W tym roku Fontas za rok Muniesa.Po cichu licze na Sakho bo Abi nie jest juz pierwszej młodosci, Milito i Maxwell wyjazd moze jak nie teraz to zaklepac transfer na za rok lub wymiany sam Fontas przy stracie co najmniej 3-4 (Caceres,Henrique,Milito,Maxwell) to troche mało.Kłopoty Puyola ze zdrowiem itd.Poczatek roku był bardzo nerwowy przez to lepiej o tym pomyslec juz teraz.
0
Tia liga angielska jest najlepsza bo cały Londyn gra w europejskich pucharach co roku?Ile oni mają miejsc teraz 7,8 czy 10 za rok pewnie juz 12 bedą mieli i za co?Reprezentacje mają wrecz smieszną.Kasa kasa i tylko kasa.Bo na boisku rządzi tylko BARCA!
P.S. Klitchko to ŚMIEĆ
0
Kochany Iniesta i tyle w temacie