tak to prawda! YAYA jest najlepszym DM na świecie!
jest dużo lepszy od Segrio B. I nie popelnia glupich bledow jak Sergio w GRAN DERBI! Yaya jest twardym zawodnikiem z dobrym odbiorem i gra głowa.Jak na tak wysokiego zawodnika i DM ma zajebisty drybling to jest to co BARCA szukala przez kilkanaście laT.
Oceny są dobre,drużyna zagrała przyzwoite spotkanie,wygrali zasłużenie a takie komentarze jak m.in:"Dawno zawodnicy Barcelony nie otrzymali tak wysokich not." Są po prostu żenadą gdyż Barca ma znakomitą formę i gra futbol z nie tego świata i praktycznie co mecz ligowy(po za kilkoma wpadkami)zawodnicy Blaugrany dostawali wysokie oceny.PS:Zwycięzców się nie sądzi!
Wiecie wszyscy kochają tych co strzelają aa obrońców i zawodników jak Yaya Toure czy Xavi odstawia się na bok choć wspaniale czyszczą i asystują i bez nich nie było by tylu wspaniałych bramek.
Moim zdaniem Barce powinna kupować młodych zawodników którzy byli by przyszłością Barcy;] np:do obrony młody argentyński srodkowy obronca z Sevilli FAZIO lub Diego Buonanotte
Komentarze
0
a nie mogą nazwy zmienic?
0
normalnie jaja z tymi transferami, Ibre sprzedać,zostawić Yaya Toure a Sergio B wypożyczyć ;p Jakiegoś dublera Daniego sciagnac i bedzie dobrze:)
0
pato53
0
tak to prawda! YAYA jest najlepszym DM na świecie!
jest dużo lepszy od Segrio B. I nie popelnia glupich bledow jak Sergio w GRAN DERBI! Yaya jest twardym zawodnikiem z dobrym odbiorem i gra głowa.Jak na tak wysokiego zawodnika i DM ma zajebisty drybling to jest to co BARCA szukala przez kilkanaście laT.
0
Cristiano poucza Inieste a sam wymusza i symuluje nie jeden faul
Cristiano!! CO? srebna piłka! płacz maleńki płacz:D:D
0
Oceny są dobre,drużyna zagrała przyzwoite spotkanie,wygrali zasłużenie a takie komentarze jak m.in:"Dawno zawodnicy Barcelony nie otrzymali tak wysokich not." Są po prostu żenadą gdyż Barca ma znakomitą formę i gra futbol z nie tego świata i praktycznie co mecz ligowy(po za kilkoma wpadkami)zawodnicy Blaugrany dostawali wysokie oceny.PS:Zwycięzców się nie sądzi!
0
Wiecie wszyscy kochają tych co strzelają aa obrońców i zawodników jak Yaya Toure czy Xavi odstawia się na bok choć wspaniale czyszczą i asystują i bez nich nie było by tylu wspaniałych bramek.
0
no wiadome jest to że BARCA trafi na chelsea!
0
Ja już wszystko wiem!:D miałem wspaniałą wizję... w 1/4 Barca zmierzy się z chelsea w 1/2 z bayernem a w finale zz liverpoolem;]taka jest moja wizja;]
0
Moim zdaniem Barce powinna kupować młodych zawodników którzy byli by przyszłością Barcy;] np:do obrony młody argentyński srodkowy obronca z Sevilli FAZIO lub Diego Buonanotte