K1ngKong7
Dołączył/a: lipiec 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth A z Flickiem nie jest? XD
0
@Zoker Albo wygra portugalia i nagle faworytami będzie Vitinha, Bruno, Mendes i pustelnik Ronaldo.
0
@beter2 Znając Arsenal to wywalą się zarówno w PL jak i LM.
1
@AmigoBlancos Saka, Foden.
0
@ShawnC No taka że my grając dwójką musimy grać martinem na śo xd
Serio uważasz go dalej za obrońce który ma szanse dobic do topowego poziomu?
Bo obecnie to lepiej mu wychodzi wchodzenie z ławki na 9 za Lewego/Ferrana.
Nie róbmy z piłkarzy pokroju Arajuo/Casado jakiś wielkich zawodników których możemy na luzie sprzedać za 60 mln.
Arajuo to moglisym sprzedać za takie pieniądze 2 lata temu xd
0
Z Totkow tylko Van de Ven lub Kudus ale wersja jak grał w West Hamie.
0
@ShawnC No ta tylko ja nie mówiłem że chce tych konkretnych zawodników bo to wiadomo że niemożliwe(oprócz Bastoniego), tylko też na co wpływa dana wycena zawodnika a obrońca to jest mur i ogromny plus jeśli jest dostępny przez większość czasu w danym sezonie.
A jak tak sobie zobaczysz z Arajuo to tak już wesoło to nie wygląda, ma on potencjał na jakiś poziom ale niestety głowa nie dojeżdza i przez to właśnie wątpię żeby jakieś kluby ci dały za niego więcej niż 50 baniek, 30-40 to jest max imo.
A co do Bastoniego to właśnie o niego powinniśmy powalczyć bo to jest właśnie ktoś to może podnieść naszą obrone o poziom w góre i też w tym pomoże jego zdrowie gdzie będzie dostępny przez większość sezonu.
Nie licząc obecnego sezonu obu panów i pierwszych ich sezonow(Arajuo wchodził do drużyny)
Bastoni 154/190 Serie A
Arajuo 113/190 La Liga
W lidze mistrzów też na korzyść Bastoniego ale tutaj też zalezy od innych czynnikow jak daleko druzyna zajdzie wiec nie bralem pod uwage.
0
@Encore W ogólne jakim cudem Bayern se ściągnął Olise za taką "niską" cenę.
On miał klauzule czy kontrakt mu się kończył?
0
@ShawnC A ile tą formę prezentuje na przestrzeni sezonu?
No nie wiem jak ty ale ja wolałbym mieć takiego Bastoniego, Gabriela czy też Van Dijka na którym moge polegać przez cały sezon i który nie ma co chwile problemu z mięśniówkami i raz zagra ci 22 a raz 12 spotkań w lidze.
Także nie wiem kto ci da więcej niż 30-40 baniek za takiego zawodnika.
0
@ShawnC 27letni obrońca bez formy, problemy z głową(mental i depresja) w ciągu całej kariery w Barcy tylko raz przekroczył 30 występów w La liga w jednym sezonie hmm.
Tia 60 baniek albo 80.
0
@torondirn Jest tam Vlahovic który odchodzi, jest słaby David i tragiczny Openda.
Myśle że mógłby tam grać jako podstawowa 9, szczególnie na to że tempo Serie A jest korzystne dla napastników emerytów.
0
@Sysia11 Oprócz meczu z Athleticiem to średnio gra póki co.
Ale zobaczymy co się potoczy z jego karierą.
2
@Sysia11 Kiedy niby Atletico wymieniło piłkarza kalibru Alvareza na jakiś randomow?
Włoskie kluby nie lubią wydawać takich sum a jeśli już to na raty po 10 lat.
1
@mientusek1407 Brakuje Ronaldo, Moraty, Lukaku, Enzo Fernandeza, Garnacho, Maffeo.
0
@reloaded Kto ci kupi De jonga?
Jedynie kto wchodzi w gre to jakieś City lub PSG bo ma on pensje na poziomie 365k więc to utrudnia troche sprawe.
Ferran max 20, Fati 10, Lewy za darmo to pensja schodzi.
Alvarez ponad 100 mln, Oyrzabal kontrakt do 28 klauzula 75 mln, nizej nie sprzedadza.
No i Bastoni 70 baniek jakos.
Ciężko raczej z takim budzetem i możliwościami sprzedażowymi.
0
Ale niektórzy tutaj optymistycznie bardzo patrzą że poniżej 70-60 baniek sie nam go uda ściągnąć.
Topowy 27-letni obrońca którego potrzebujemy na juz ale kij tam zostańmy z Martinem w obronie xD
0
@PietrasCoelho Według statystyk to w którymś sezonie Mustafi miał na poziomie PFA Vidica a i tak wyglądał w grze jak parodia piłkarza.
Statystyki czasami nie grają.
0
@michal26 My nie mogliśmy kupic nico za 60 mln a co dopiero Alvareza za ponad 100 baniek w dodatku jak chcemy jeszcze Bastoniego kupić który bedzie kosztować 60-75 mln.
Bez szans transfer.
22
Fajnie jakby udało sie zbić do 60 mln ale raczej wątpie.
Bardzo dobry obrońca w idealnym wieku który nawet zaczął już trenować łapanie czerwonych kartek w ważnych spotkaniach więc widać że mu zależy na grze w Barcy.
3
@LeoMessiiBarcaPepa Z repką bez szans patrząc na jej skład.
Liga mistrzów myśle że dałoby rade wiecej zarówno z Barcą jak i Bayernem - szczególnie gdy Bayern odpadał z Realem po wałkach.
1
@igoliwerwitaofficial 30letni napastnik który w lidze strzelił 10 bramek hmm.
0
@messi564 Nie mówie że Guler lepszy od Yamala zresztą 2 różne pozycje ale Arda to jeden z niewielu pozytywów dla Realu w tym sezonie.
Bez niego ich kreacja leży.
0
@mekjulele Mam nadzieje że to byl żart z tym Martinellim.
0
@PeterMaro Tam bardziej też kwestia tego że Perez sobie pomyślał że ze 3 lewo skrzydłowych zrobi trio w ataku.
Mbappe to nie jest 9 a rodrygo to nie jest PS.
Jak grali z Joselu na 9 to juz lepiej to wyglądało z takimi mocniejszymi przeciwnikami.
4
@JimMorrisonFCB Maradona to samo niedosyć że koke wciągał to jeszcze długie włosy miał.
Tak z ciekawości sprawdziłem tego Passarella i gdy sam wygrywał mistrzostwo świata to również miał dosyć długie włosy, nie może takie jak chociażby Batistuta ale jednak więc miał ciekawy sposób myślenia.
0
@Encore Bruno jeszcze 6 spotkań aby pobić rekord asyst.
Potężny sezon dla niego szkoda że klubowo z trofeami już gorzej.
0
@Elprofesorxx Nie pij tak późno bo potem głupoty gadasz
0
@Xvm15 Argument reprezentacji to bzdura totalna, to taki Giggs czy Bale to też nie byli wybitnii bo grali w słabych repkach?
Van Basten lata 80-90 w dodatku koniec kariery w wieku 28lat - troche inaczej futbol wyglądał szczególnie jak popatrzysz na formacje obrony w obecnej piłce na jakim jest poziomie.
1
@Xvm15 No wymieniłeś piłkarzy którzy byli wybitni w swoich czasach, tak samo jak Lewy w swoich.
Nie wiemy czy Romario byłby taki wybitny jakby grał obecnie w dodatku był typowym brazolem który myślał tylko o imprezach też z tego powodu odszedł z Barcy żeby balować w Brazylii.
1
@Xvm15 A jakich napastników na przestrzeni 20 lat zaliczasz do miana wybitnych skoro według ciebie napastnik który od 15 lat gra na topowym poziomie takim zawodnikiem nie jest.