0

A mi osobiście brakuje polotu Neymara !! Brakuje tego co robił na początku jak chciał pociągnąć sam. Boje się, że wypali to co potrafi najlepiej ! Ale miejmy nadzieje, że Messi będzie go wspierać z całą drużyną i wróci ten wielki kochany talent do wielkiej formy i zabawy z piłką jak to robił wcześniej ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?