K4

0

Brak słów co Barca robi w tym sezonie ! ;DD

K4

0

Te koszulki to jakaś porażka, już odliczam te 5 lat do końca, wszystkie kluby mają problemy finansowe, ale żaden tak się nie sprzedaje. Barca była jednym z nielicznych klubów z taką tradycją. Jeszcze zrozumiałbym gdyby chłopakom Guardioli szło żle ale są w szczytowej formie, na razie nic nie trzeba zmieniać.

K4

0

Ja wole, żeby zagarneła wszystko ;)

K4

0

Wie ktoś na jakiej stronce mogę obejrzeć ?

K4

0

Ibra nie jest zły, tylko nie nadaję sie do Primera Division, i napewno nie jest wart 50 baniek ;] A Mascherano jeszcze pokaże ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?