K4
Dołączył/a: wrzesień 2010
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak słów co Barca robi w tym sezonie ! ;DD
0
Te koszulki to jakaś porażka, już odliczam te 5 lat do końca, wszystkie kluby mają problemy finansowe, ale żaden tak się nie sprzedaje. Barca była jednym z nielicznych klubów z taką tradycją. Jeszcze zrozumiałbym gdyby chłopakom Guardioli szło żle ale są w szczytowej formie, na razie nic nie trzeba zmieniać.
0
Ja wole, żeby zagarneła wszystko ;)
0
Wie ktoś na jakiej stronce mogę obejrzeć ?
0
Ibra nie jest zły, tylko nie nadaję sie do Primera Division, i napewno nie jest wart 50 baniek ;] A Mascherano jeszcze pokaże ;)