30 sierpnia 2010, 09:19
0
Dostałem koszulkę w okolice Lublina w piątek!!! Naprawde SUPER warto było troche poczekać DZIĘKI!!!
27 sierpnia 2010, 12:38
Super koszulka DZIĘKI!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dostałem koszulkę w okolice Lublina w piątek!!! Naprawde SUPER warto było troche poczekać DZIĘKI!!!
0
Super koszulka DZIĘKI!!!
0
Super koszulka DZIĘKI!!!
0
Dostałem koszulkę w okolice Lublina w piątek!!! Naprawde SUPER warto było troche poczekać DZIĘKI!!!