KAMIL FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Maków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
westo
Nie krytykuj wszystkich w koło.Bo sam pleciesz bzdury.Oczywiście,że jest pod Real bo grają z przeciwnikami z którymi my graliśmy tydzień lub pare dni wcześniej.Po meczach z Barcą oczywiste jest to,że są bardziej zmęczeni,ale nie to jest najważniejsze.Najważniejsze są kartki,które przeciwnicy dostają z Nami i pauzują,a Madryt ma ułatwione zadanie.Już kilka razy było tak w tym sezonie.
A co do meczu obawiam się,mam nadzieje,że w tym meczu Pep nie będzie kombinował ze składem i wygramy na trudnym terenie.
0
Dokładnie Hanc,proponuje jeszcze Reine,a Valdesa sprzedać bo wczoraj przy bramce ośmieszył go Ribery.
Reina i Cech to jest to.
0
No właśnie bo patrze na oficjalnej i jeszcze składu nie widzę.
0
Prodigy
to jest oficjalny skład czy Twój :-)
0
malyolecko
za boiskiem :-)
Brawo Barca,jesteśmy coraz bliżej.Ale teraz zaczynają się najtrudniejsze mecze.
0
Muszę powiedzieć,że też tak spojrzałem za pierwszym razem i myślałem,że to Messi.Teraz nie mogę sobie tego wydarować :D Ale można mi wybaczyć bo soczewek nie włożyłem :-)
0
rumilas
Zgadzam się,mnie też się nie podoba i to bardzo nie podoba.Na murawie jest najlepiej.
0
news bardzo rozbudza nadzieje fanów...
Ten news nie musi,bo ja już od kilku meczy liczę sobie ile zostało jeszcze do końca :-) Z jednej strony chce,żeby już minęły te 14 meczy,a z drugiej nie.Bo czym będziemy oczy cieszyli? :-)
0
* nie musieli wygrywać wszystkich meczy
0
All.Bundy
Nie pisz,że nie są już tak dobrzy jak kilka lat temu.Może i przegrali parę meczy w grupie,ale pewnie dlatego,że nie musieli,wiadome było,że będą pierwsi w gr.Zobacz na ligę rosyjską gdzie wygrali wszystkie mecze!Nie będzie łatwo,z Tau też miało nie być i wielu stawiało,ze odpadniemy z nimi.
Jesteśmy w finale Final Four i trzeba się cieszyć i liczyć na więcej,bo widać,że chłopaki ostatnio w formie,tak jak piłkarze :-)
0
micho23
Mów sobie tak dalej...w ogóle jak już coś.
Mnie też się sędziowanie nie podobało,ale przemilczę to.
0
Chciałbym skrót w języku polskim jeśli to możliwe.Z góry dziękuje :-)
0
Kocham ich zawsze,ale kiedy grają tak jak dziś to nawet nie potrafię określić tego uczucia.
Brawo Barca!
0
Co Wy chłopaki,ja stawiam skromne 8:0.Messi sam 2 hat-tricki strzeli.
0
paws
Ja stawiam wszystkie :-)
Już nie mogę się doczekać do środy,chciałbym usnąć i obudzić się tuż przed pierwszym gwizdkiem.
0
Nie wierze,ze do nich przejdzie,no,ale zobaczymy.Właśnie strzelił bramkę dla Milanu w 90min.Ważną bramkę bo pewnie by tego meczu nie wygrali.
0
Nie wierze,ze do nich przejdzie,no,ale zobaczymy.
0
Szkoda czasu marnować na czytanie takich bzdur.
0
robokochambarce
Chyba miałeś na myśli to,że należy mu się za postawę w poprzednim sezonie :-)
Czekam na jego powrót i mam nadzieje,że to niebawem nastąpi.
0
Jestem trochę wypity i przeczytałem: Ronaldinho: Chcę grać w Barcelonie :-)
Wiedziałem,że jak tam przejdzie to będzie z nim gorzej niż w Barcie.Przykład-Rivaldo.
0
Też uważam,że jest Nam w tej chwili nie potrzebny,ale Twoje ostatnie zdanie mnie rozłożyło.
A te 30mln to przesada,tyle to mogą dać za Silve,a nie za Navasa.
0
A co do newsa to nawet nie muszę komentować.Wręcz modliłem się,żeby trafił na Camp Nou :-) Super grajek.
0
piotrekp
Bezmyślny to jest Twój komentarz.I co z tego,że gra na prawej?Myślisz,że Messiemu nie należy się odpoczynek?
"czegos tak bezmyślnego w zyciu bym nie wynalazł"-ciekawy jestem.
0
Liverpool z Chelsea gra w ten sam dzień co Barca z Bayernem,a jednak na TVP2 będą pokazywali Barce :-) Może dlatego,że Liverpool pokazywali niedawno,a Barcy jeszcze w tym roku w ogóle.
A co do wczorajszego meczu to brak słów.
0
Czy któryś skrót jest z canalu +?
0
A będzie skrót z canalu +??????
0
Pamiętam jak bardzo chciałem,żeby przyszedł do Nas Dani Alves i kiedyś właśnie pojawił się w takiej koszulce na tej stronie jak dziś Cesc.Może to coś oznaczać :-) Chciałbym Cesca w Barcie,ale czy już teraz?Sam nie wiem.
0
Zgadzam się z ostatnim komentarzem Lookiego.Każdy na siłę chce się pozbyć Abidala,a dla mnie jest on dobrym lewym obrońcą i nie potrzeba nam Lahma,chyba,że Sylwek odejdzie więc na ławke może być.
Prawą strone mamy ofensywną więc lewy obrońca musi pozostawać bardziej z tyłu,bo tak jak powiedział Looky,obudzimy się w ręką w nocniku.
A co do transferów to marzy mi się Kun,Ribery i Cesc i mam nadzieje,że kiedyś do Nas dołączą, na pewno cała ta trójka nie jest Nam teraz potrzebna i nawet nie ma szans,żeby wszyscy przyszli w to lato.
Więc teraz Ribery(ewentualnie Silva)a gdy odejdzie Eto'o to Kuna,ewentualnie Ville.
Przydał by się też niezły bramkarz,a Jorquera out.Na sprzedasz wystawił bym też Guddiego.
I myślę,że mamy kompletną drużynę.
0
Ja chce Liverpool i mam nadzieje,że ich wylosujemy.A jeśli nie ich to Manch Utd.
0
Jo tyż chce :-)
katalonczyk29041987@poczta.fm
z góry dziękuję