KAROL/BARCA
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
no Thiago musi zostac na Camp Nou on jeszcze bedzie drugim Xavim
VeB
0
odchodzi od nas człowiek WIELKI dzieki niemu moglismy cieszyć się jeszcze bardziej niż zwykle to ON pokazal nam jak nie poddawać sie chorobie i presji , to ON jest żywym przykładem czlowieka ale tak że pilkarza WSPANIALEGO .
Dziekuje Ci Abi za te wspaniale lata
0
0
Abi MUSI zostac z nami, to dzieki niemu wszyscy maja dodatkowa motywację
VeB
0
BALE DO BARCY!!!!!!
Visca el BARCA
0
NIE BARTRA
0
po co nam pomocnik?!
0
fajnie by bylo gdyby uczcili minutka ciszy Jana Pawla ll wkoncu on takze kibicowal Barcelonie ,bo dla nie powiadomnionych dzis rocznica jego smierci
0
lepiej Tello a nie Sanchez ale czy tak czy tak BARCA musi wygrac
Visca el Barca
0
ej a cuenca jest sprzedady??? jak tak to CZEMU???
0
Bylo by swietnie mniec Kuna w zespole ale co wtedy z Nemarem ??? Jesli tak to by jeszcze sie moze Sancheza do city a Aguero do nas :D
0
Puyol musi jescze pograc bo kto jak nie on bedzie motywowal swoich kolegow z zespolu no kto ???
A co do Alvesa uwielbiam go i moze mnial ostatnio kilka slabszych meczy ale on musi zostac bo on i Alba ruszaja naszymi skrzydlami.
Visca el Barca
0
BARCA BOGIEM
0
Ice Man zajebisty artykul jutro wygramy VISCA el BARCA
0
Obojetnie na wynik nie zapominajmy kim jestes pamnietajcie ze to my jestesmy BARCA wierze w chlopakow ze jutro pokaza kto jest numerem 1 na calym swiecie VISCA el BARCA
0
0
0
kurwa jebac real jebac sedziego jebac idiotow i chuj dostane bana . A VALDESA TZEBA POCHWALIC KONCZY Z TYM KLUBEM ALE WALCZY ZA NIEGO VEB
0
Kurwa jebany sedzia jebany real napewno dostane bana i chuj jebac tych idiotow a propo VALDESA TO SZACUN DLA NIEGO KTOS MU WYGARNOL WKONCY
Jebac tych idiotow
VISCA EL BARCA !!!
0
Villa ZOSTAJE Sanchez na SPRZEDAZ
VeB
0
Tylko na camp nou milan nie moze strzelic nam gola. A wogule to Messi jakis ospaly byl
VeB
0
OBY BARCA POKAZALA JAK GRA SIE NA CAMP NOU
VeB
0
Tylko nie liczcie ze odrazu bedzie gral jak za dawnych lat potrzebne bedzie mu teraz czas i wsparcie kolegow z szatni i kibicow
VeB
0
masa11 ma racje
VeB
0
ktos wie co z adriano????
0
ten sedzia mnie wkur**a
VeB
0
"Armandi" ma racje
VeB
0
DE GEA on jest mlody i utalentowany
0
Sciagnac DAVIDA DE GE on jest najlepszym wyborem