O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 70
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Vamos Barca :)

No w minionym sezonie Barcelona musiała uznać wyższość Chelsea w LM i Realu w lidze więc została przeskoczona. Nie mówię oczywiście, że grube lata Barcelonie się skończyły ;] niestety ;p

0

I0Messini,

Widać jest tu jakiś kompleks. Z zasady nie lubisz Cristiano? Czy dlatego, że rywalizuje z Messim o Złotą Piłkę? Bo bardziej bezpodstawnych powodów jak sposób poruszania się na boisku (wtf) , gesty po strzeleniu bramki nie widzę no chyba że nie podobać Ci się będzie kolor stroju Ronaldo, fryzura, zarost, czy może kolor majtek...:| - Nie podoba Ci się, że strzela bramki ot co.


@FrancescFàbregas - wczoraj Nani zagrałbardzo słabo, nie tak jak we wcześniejszych dwóch meczach.

0

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość wierzy takim artykulikom w brukowcach:|

Gdyby napisali, że jednak Słońce krąży wokół ziemi to też by to łykneli :| Zero własnej inicjatywy, pomyślunku.

0

Ciekawe jak byście się zachowali będąc w Dubrowniku i widząc takiego Guardiole na spacerze? Po zdjęcie/autograf byście nie podeszli ? :> . Każdy by łapał za telefon i zdjęcia robił albo filmik nagrywał. To się nazywa hipokryzja ;).

0

@juliancarax:

Ty mówisz o braku spójności:)? Czytałeś swoją wypowiedź? Bardzo ciężko się ją czyta. Nie mówiąc o zrozumieniu:O

Zobacz wszystkie

0

a jednak jest:P tylko narazie troche tnie:

0

TominJo

KLAM_RM lecz swoje kompleksy na innej stronie i nie pisz kto czego ma sie tutaj uczyć.

Powiedz mi prosze, w której części mojej wypowiedzi lecze swoje kompleksy ? To juz druga Twoja wypowiedź w odniesieniu do moich słów gdzie sypiesz dziwnym, nie mającym podstaw stwierdzeniem.

mirq -

Mieli w wywiadzie powiedzieć: Wygramy tylko 1:0? Zremisujemy 0:0 ? Nie awansujemy ?

0

Baros1990

Można by rzec, że nie można dać nagrody komuś kto grał bez większego szału(jak na niego) do finału MŚ gdzie strzelił bramkę.

Czy też nie można dać komuś nagrody dlatego, że nie byl w finale LM, nie pociągnął swojej drużyny w MŚ.

Nie mówię, że miałby wygrać, jednak był kluczową postacią drużyny, która zdobyła LM oraz jednym z najlepszych graczy mundialu w RPA gdzie doszedł do finału. Dlatego też należała się Snejderowi ta trójka, jak psu zupa.

I dajcie spokój z tymi porównaniami z Xavim.

0

barca22 - fakt, mój błąd:). Wszystkich rozumów nie zjadłem;p taka mała literówka.

Pyrzo_Barca - Ciebie też nikt nie prosił o zdanie, a się odzywasz...;>?

Bez ciśnień, bo nie są one potrzebne. GD z ubiegłego tygodnia oglądałem 2 razy. Nie widzę powodu, żeby oglądać trzeci raz. Zapewne skrót obejrzę przed kolejnym Gran Derby te 2:6 również, jak i pozostałe 3 mecze.:)

0

Po prostu chodzi o zwykła, najzwyklejszą pokore, a o nia bardzo cieżko u niektórych.

Misugi dokladnie o to mi chodzi. Jestem kibicem Realu juz od dawna, bardzo dawna, jednak jezeli wychodza w lidze mistrzów druzyny a jedna z nich jest z hiszpani to jej bede kibicował, nie ważne czy to bedzie Valencia, Sevilla czy tez najwiekszy ''wróg'' (a raczej przeciwnik) Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?