KOZINHO1981
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ha ha ha ale się uśmiałem i do tego jeszcze ta kwota hahahahaha
0
Ja też kocham kocham no normalnie kocham grę Iniesty.
0
prawą czy lewą-nie ważne,oby jezdził jak ferrari :)
0
Słyszę o tym wymiataniu już któryś kolejny sezon. Nie będą wymiatac bo ich wykupią inne kluby bardziej zdeterminowane na sukcesy- bardziej zdeterminowane tzn.hojniejsze.
0
w Arsenalu nie ma kasy na światowego formatu zawodników za to pełno talentów szkoda mi Wengera czekają i czekają na te sukcesy a tu jedynie przebłyski wielkości a to za mało na mistrza. Co do artykułu to myślę że Arsenal powinien zrezygnowac z doradztwa AGENTA 007 i zapomniec o tym międzykubowym spisku podczas wytranswerowania Fabregasa.Niech ochłoną i siadają do rozmów-oddawac go!!!!
0
To miło miło że został wybrany zapracował sobie ale jeszcze lepiej że jego gra przyczyniła się do zwycięstwa.
0
Henry to powinien usiąśc... ale na kibelku i sobie pewne sprawy przemyślec zastanowic się jak tu swoją formę z zeszłego sezonu odbudowac!!!! drażni mnie coraz bardziej te jego dryblingi z lewej mało dają,wogóle mało gramy lewą stroną!!!!
0
czemu taka panika,czas wreszcie spradzic ile są warci nasi zmiennicy bo za darmochę nie siedzą na ławie i za darmochę tu nie przyszli.
0
sorrrry z Atletico remis
0
łatwe zwycięstwo z Racingiem-no nie wiem,na pewno coś pokażą skoro niepokonani od 16 kolejki i w międzyczasie zwycięstwo z Sewilką i Atletico
0
posiadanie techniki a umiejętne nia dysponowanie to dwie różne sprawy. Presja wyniku-to jest w dzisiejszych czasach największa kontuzja,która zniszczyła wielu zawodników.
0
FAKT- SĄ ZAWODNICY BARDZIEJ LUB MNIEJ ODPORNI NA KONTUZJE,ALE JAK WYTLUMACZYC CIĄGŁE ODNAWIANIE SIE KONTUZJI U ZAWODNIKA LUB POJAWIANIE SIĘ KOLEJNYCH POWIĄZANYCH Z POPRZEDNIMI.EKSPLOATACJA PODSTAWOWEGO ZAWODNIKA W KLUBACH GRAJĄCYCH NA WIELU FRONTACH JEST BARDZO DUŻA I TO WLAŚNIE SZTAB MEDYCZNY ODPOWIEDZIALNY JEST ZA ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE GO DO SEZONU I PROWADZENIE W TRAKCIE SEZONU.
XELNAIJ
TROCHE SZACUNKU CO DO KOMENTOWANIA WYPOWIEDZI INNYCH KIBICÓW. TEKSTY TYPU ŻE KTOŚ JEST ŚMIESZNY LUB PUKNIJ SIE SĄ RACZEJ NIE NA MIEJSCU.
0
XELNAIJ. ZAWODNIK KTORY MA PRAWIE 24 LATA JEST JUŻ EMERYTEM? HMM.CIEKAWE. PAMIĘTAJ ŻE KONTUZJE ZAWODNIKA SĄ GŁÓWNIE EFEKTEM NIEUDOLNOŚCI SZTABU MEDYCZNEGO ORAZ SYTUACJI JAKA JEST NA ŁAWCE REZERWOWYCH W JEGO KLUBIE.
0
JA TWIERDZĘ ŻE W TEJ CGWILI HISZPANIE POSIADAJA NAJLEPIEJ WYSZKOLONYCH ZAWODNIKÓW I TO WŁAŚNIE ICH POWINNO SIĘ SPROWADZAC DO KLUBU LUB PROMOWAC WYCHOWANKOW.MOIMI FAWORYTAMI DO KREOWANIA WIELKOŚCI ZESPOŁU W PRZYSZŁOŚCI SĄ SILVA FABREGAS PEDRO BOJAN NO I OCZYWIŚCIE MESSI I INIESTA. TO ZAWODNICY KTÓRZY JUZ LUB W BLISKIEJ PRZYSZŁOŚCI MAJĄ PREDYSPOZYCJE DO ZŁOTEJ PIŁKI
0
PRWDA JEST TAKA, ŻE FRANCUZI NIE SPRAWDZAJĄ SIĘ REWELACYJNIE W LIDZE HISZPAŃSKIEJ-LUDOVICK GIULY ROBERT PIRES KARIM BENZEMA THIERRY HENRY PRZYCHODZILI TU JAKO SUPER TALENTY LECZ NIE POTWIERDZILI TEGO ZBYT PRZEKONYWUJACO.WYJĄTKIEM BYŁ JEDYNIE ZIDAN ALE TO INNA BAJKA.