0

ha ha ha ale się uśmiałem i do tego jeszcze ta kwota hahahahaha

0

Ja też kocham kocham no normalnie kocham grę Iniesty.

0

prawą czy lewą-nie ważne,oby jezdził jak ferrari :)

0

Słyszę o tym wymiataniu już któryś kolejny sezon. Nie będą wymiatac bo ich wykupią inne kluby bardziej zdeterminowane na sukcesy- bardziej zdeterminowane tzn.hojniejsze.

0

w Arsenalu nie ma kasy na światowego formatu zawodników za to pełno talentów szkoda mi Wengera czekają i czekają na te sukcesy a tu jedynie przebłyski wielkości a to za mało na mistrza. Co do artykułu to myślę że Arsenal powinien zrezygnowac z doradztwa AGENTA 007 i zapomniec o tym międzykubowym spisku podczas wytranswerowania Fabregasa.Niech ochłoną i siadają do rozmów-oddawac go!!!!

0

To miło miło że został wybrany zapracował sobie ale jeszcze lepiej że jego gra przyczyniła się do zwycięstwa.

0

Henry to powinien usiąśc... ale na kibelku i sobie pewne sprawy przemyślec zastanowic się jak tu swoją formę z zeszłego sezonu odbudowac!!!! drażni mnie coraz bardziej te jego dryblingi z lewej mało dają,wogóle mało gramy lewą stroną!!!!

0

czemu taka panika,czas wreszcie spradzic ile są warci nasi zmiennicy bo za darmochę nie siedzą na ławie i za darmochę tu nie przyszli.

0

sorrrry z Atletico remis

0

łatwe zwycięstwo z Racingiem-no nie wiem,na pewno coś pokażą skoro niepokonani od 16 kolejki i w międzyczasie zwycięstwo z Sewilką i Atletico

0

posiadanie techniki a umiejętne nia dysponowanie to dwie różne sprawy. Presja wyniku-to jest w dzisiejszych czasach największa kontuzja,która zniszczyła wielu zawodników.

0

FAKT- SĄ ZAWODNICY BARDZIEJ LUB MNIEJ ODPORNI NA KONTUZJE,ALE JAK WYTLUMACZYC CIĄGŁE ODNAWIANIE SIE KONTUZJI U ZAWODNIKA LUB POJAWIANIE SIĘ KOLEJNYCH POWIĄZANYCH Z POPRZEDNIMI.EKSPLOATACJA PODSTAWOWEGO ZAWODNIKA W KLUBACH GRAJĄCYCH NA WIELU FRONTACH JEST BARDZO DUŻA I TO WLAŚNIE SZTAB MEDYCZNY ODPOWIEDZIALNY JEST ZA ODPOWIEDNIE PRZYGOTOWANIE GO DO SEZONU I PROWADZENIE W TRAKCIE SEZONU.

XELNAIJ

TROCHE SZACUNKU CO DO KOMENTOWANIA WYPOWIEDZI INNYCH KIBICÓW. TEKSTY TYPU ŻE KTOŚ JEST ŚMIESZNY LUB PUKNIJ SIE SĄ RACZEJ NIE NA MIEJSCU.

0

XELNAIJ. ZAWODNIK KTORY MA PRAWIE 24 LATA JEST JUŻ EMERYTEM? HMM.CIEKAWE. PAMIĘTAJ ŻE KONTUZJE ZAWODNIKA SĄ GŁÓWNIE EFEKTEM NIEUDOLNOŚCI SZTABU MEDYCZNEGO ORAZ SYTUACJI JAKA JEST NA ŁAWCE REZERWOWYCH W JEGO KLUBIE.

0

JA TWIERDZĘ ŻE W TEJ CGWILI HISZPANIE POSIADAJA NAJLEPIEJ WYSZKOLONYCH ZAWODNIKÓW I TO WŁAŚNIE ICH POWINNO SIĘ SPROWADZAC DO KLUBU LUB PROMOWAC WYCHOWANKOW.MOIMI FAWORYTAMI DO KREOWANIA WIELKOŚCI ZESPOŁU W PRZYSZŁOŚCI SĄ SILVA FABREGAS PEDRO BOJAN NO I OCZYWIŚCIE MESSI I INIESTA. TO ZAWODNICY KTÓRZY JUZ LUB W BLISKIEJ PRZYSZŁOŚCI MAJĄ PREDYSPOZYCJE DO ZŁOTEJ PIŁKI

0

PRWDA JEST TAKA, ŻE FRANCUZI NIE SPRAWDZAJĄ SIĘ REWELACYJNIE W LIDZE HISZPAŃSKIEJ-LUDOVICK GIULY ROBERT PIRES KARIM BENZEMA THIERRY HENRY PRZYCHODZILI TU JAKO SUPER TALENTY LECZ NIE POTWIERDZILI TEGO ZBYT PRZEKONYWUJACO.WYJĄTKIEM BYŁ JEDYNIE ZIDAN ALE TO INNA BAJKA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?