2 listopada 2013, 20:39
0
Sam jesteś żałosny.
25 lipca 2013, 19:31
cules96, kompleksy masz? Czemu porównujesz tylko do Realu? Real i Barcelona to nie wszystko...
20 czerwca 2013, 20:43
Razorek, valdes & pique? :)
5 czerwca 2013, 14:59
do czego to doszło - barcelona da pokaz aktorska nawet i w polsce. jak uczyć się to uczyć od najlepszych!
21 stycznia 2013, 07:26
11 listopada 2012, 22:52
oj katalończycy ......
11 listopada 2012, 23:24
20 października 2012, 19:44
Firana18, -8 mówisz? Co powiesz o -10 z zeszłego sezonu w wielkiej barcelonie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Sam jesteś żałosny.
0
cules96,
kompleksy masz? Czemu porównujesz tylko do Realu? Real i Barcelona to nie wszystko...
0
Razorek, valdes & pique? :)
0
do czego to doszło - barcelona da pokaz aktorska nawet i w polsce. jak uczyć się to uczyć od najlepszych!
0
0
oj katalończycy ......
0
Sam jesteś żałosny.
0
0
Firana18,
-8 mówisz? Co powiesz o -10 z zeszłego sezonu w wielkiej barcelonie?
0
Razorek, valdes & pique? :)